Reply to Thread
Page 16 of 19 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast
Results 151 to 160 of 189

Thread: Prechod na Unity - bugy a problemy

  1. #151

    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Stojí to čím dál, tím víc za ho, ho, ho... řekl bych, že ani naše výlevy nečtou. Nechal bych je trhat divokejma želvama nebo je poslal ke koťátkům... no, nakonec ani jáma plná škorpionů by nebyla od věci

  2. #152

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    No uprimne tohle je asi konec Settleru .. je cas se rozhlidnout kolem a najit neco lepsiho. Nebudu tu delat reklamu jinym hram, ale ja jsem nad miru spokojeny ted :-D

  3. #153
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Ale jen se pochlub oni to stejně nečtou.

  4. #154

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Jen se pochlub. Já se také rád podívám i když s emi neche zahodit tolik let budovanou vesničku.

  5. #155

    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Free Republic of Žižkov
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak ale event pustit zvládnou... to sou tragédi. NO co, čas jít o dům dál...

  6. #156

    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    taky se rád podívám jinam, tohle už je dost dlouho nehratelný

  7. #157

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    oni jako vazne pousti event v tomhle stavu hry a dokonce ten event, kde je plny obchod veci za dia? :-) pro zvedavce .. ja se preorientoval na crypto / blockchain hry, momentalne Axie Infinity a zainvestoval jsem i do Illuvium :-) Klidne mne poslete zpravu pro vice info.

  8. #158

    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    to jako místo aby se snažili opravit hru tak vymejšlejí event, no to je teda dobrý

  9. #159

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Vždyť potřebují zjistit, co v eventu nefunguje :-)

  10. #160

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    ty voe už jim ani nemůžeš napsat na podporu jen kdyby tě někdo obtěžoval tak jsem jim svůj názor poslala pod obtěžováním Lidi snad se dočkáte tohoho že to opraví, já už čekat nebudu. Hraju už jinou hru, ale furt mě to sem táhlo, ale dnešek mě dorazil. Ta drzost, že si dají Happy hour a nic nefunguje a ještě vyhrožují eventem. Mají nás fakt za idioty ? Místo aby se omluvili a dali dia jako odškodné tak si řeknou o další peníze No co k tomu říct ?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.