Reply to Thread
Page 14 of 19 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast
Results 131 to 140 of 189

Thread: Prechod na Unity - bugy a problemy

  1. #131

    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Rád bych "poděkoval" vývojářům, že hru zmršili tak, že už se ani nenačte.... služba Uplay není k disposici a padá i připojení. Díky a jděte se bodnout nemehla.

  2. #132

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Může mi prosím někdo dát radu jak se do hry přihlásit ????Stále to píše při přihlašování tuhle hlášku : An error occurred running the Unity content on this page. See your browser JavaScript console for more info. The error was:
    InternalError: too much recursion....Velmi děkuji...

  3. #133
    Peet053's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Odry môj to je na vine náš PC nestíha kapacitne - mne to píše stejne - my sme skončili s TSO

  4. #134

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Hra je stále nehratelná!!!!! Poslat průzkumníky je nadlidský výkon, chat vůbec nejde, vše je zpomalené a na dobrodružství si ani netroufnu :-( Hru jste zničili!!!! Vy nejste vývojaři, vy jste banda neschopných idiotů!!!

  5. #135

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Ty wogo...i tady ten chat stojí za prd!!! za prvé jsem shuniik!!! A za druhé to ani text mé zprávy to nenapsalo správně :-(

  6. #136

    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Opět buď Uplay není k disposici nebo Obecná chyba.... nedá se vůbec dostat do hry... tak ať napíšou, že to pos*ali a končí nebo zpřístupní klienta a Unity dají fofrem dohromady... jak jsem si všiml, spousta lidí už odchází, takže nakonec to zahyne na nedostatku financí, které tihle pitomci profracali...

  7. #137

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak mě to načetlo. Něco málo jsem poklikal a dám tomu další 2 týdny. Každopádně se to o malinko zlepšilo cca z 0% na 2%. Ale nehratelné:
    1.) Nabídka hvězdy v mlžném oparu
    2.) V obchodu nejde třídit podle názvu, času...ničeho
    3.) Nefunkční chat!
    4.) Geologové po návratu vypadají jak by byli na misi, jen zmizí ukazatel času.
    5.) Všechno neskutečně pomalé, nedá se to hrát a zlepšení za dva týdny zanedbatelné.
    Takže zase game over a koncem prázdnin naviděnou.

  8. #138
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Jj já to vidím tak na Halloween kouknu jestli to bude existovat. Němci jim dávají větší kapky už jenom na tom hlavním fóru je skoro 500 stran výtek. A na rozdíl od nás s nimi se oni musí bavit. Ale jinak lidi to tam taky dost vzdávají. Já jsem říkal, že pokud dají to co bylo na testu na ostrou verzi tak to všichni zabalí. Výhoda je, že si můžeme užívat léto a myslet na jiné zajímavější věci než buffování. Tak si užijme poslední záchvěv settlerů a zase někdy někde :-D

  9. #139

    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Free Republic of Žižkov
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    No nicméně je to škoda, i když to má i své světlé stránky

  10. #140

    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Neustále padá připojení, nefungují cechy ani CQ, na ložiscích, když má člověk kliku a zobrazí se, není vidět množství, 20x vám nahlásí nový úkol, i když máte vše odkliknuté... prostě hnus, hnus, hnus.... tak ať naplánují odstávku a dají to dohromady. Zřejmě to přehazují z jednoho programátora na druhého a tím vznikají další zmatky, protože na někoho navázat není jednoduché... kdybych takhle dělal, tak už všichni třeme veverkám ocasy, abychom měli alespoň čím svítit....

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.