Reply to Thread
Page 7 of 19 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 61 to 70 of 189

Thread: Prechod na Unity - bugy a problemy

  1. #61
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by RobaSS View Post
    Mno tak strašlivě se holedbali, jak všechny ty bugy vychytali a že jim hráči pomohli, ale vypadalo to celou dobu stejně. Jako už poměrně dlouhou dobu přemejšlim, jestli se na toho žrouta času nevyprdnout, ale že to zavřou sami BB, aby už to lidi nehráli, tak s tím sem teda nepočítal, abych pravdu řekl, to mě dost překvapilo )))
    Řekl jsi to správně vyp.rdnout se nato. Tohle už dohromady nedají a ta hrůza není o paměti jak píše Vozi. Já ten problém vidím všude .. obchod, posílání generálů, bufy, doly, stavby, upgrade budov, dobrodružství, hvězda, úkoly, okna prostě úúúúúúplně všechno a kdo čekal, že to co bylo děs na testu bude v poho na produkci byl optimista. Hrál jsem od UBI Anno online a i v porovnání s TSO to bylo udělané suprově kdyby tam byla dobrodružství tak by mě z tama nikdo nedostal. Posuny budov, super pokročilá grafika, strom ekonomiky .. prostě pecka a taky UBIsoft nepochopím proč najali takovou partu amatérů a proč to nechali tak zničit, ale zase na druhou stranu spousta lidí najednou bude mít spoustu volného času :-) Všechno zlé je k něčemu dobré i když to asi nebyl jejich záměr.

  2. #62

    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    nefunguje chat, hra se načítá dlouho, grafika mizerná......do téhle hry už nevrazím ani korunu dokud nebude opraveno a hratelné

  3. #63

    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Po piatich rokoch som sa k tejto hre vrátil a zisťujem že som urobil veľkú chybu:-( ,neviem či jej dám ešte niekedy šancu.

  4. #64

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Nemohu se zbavit dojmu, že s těch stovek bugů, chyb a nedodělků, nahlášených již na testu se neopravilo vubec nic, a s přechodem na live servery,
    se objevili další, ale pokud se za cca 2 měsíce nic neudělá, nemůže to dopadnout jinak...

  5. #65

    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Vedle všech již jmenovaných chyb mi nefungují ani žádosti o přátelství - nedorazí druhé straně, ani opačným směrem.

  6. #66

    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Free Republic of Žižkov
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Podle toho vyjádření na HP nás mají za blbce nebo hrajou uplně jinou hru, soudě podle tý žádosti o feedback. Protože to nejsou nějaký bugy, ale systémová záležitost, kdy jsme se dostali do fáze, kdy klikáme a stále na něco čekáme - jako na I5 s 3.3GH, 16 GB Ram, AMR R7 250 bez ostatní systémové zátěže a na 100megový lince otevřít poštu a napsat odstavec o 5 řádcích trvá pět minut a deset šedivejch vlasů. Posílat průzkumáky nebo něco podobného, kdy vyskakují úplně jiná okna, než chceme, o tom ani nemluvim.

    Nemůže jim udělat někdo feedback tak, že natočí jak to hraje? Já bych to samozřejmě udělat mohl, ale vzhledem k tomu, že to nedělám, tak bych musel hledat co a a jak a věřim, že se tu najdou lidi, co dokážou točit herní videa a ještě to k tomu komentovat anglicky tak, že nemusejí přemýšlet, jak přeložit každé páté slovo... Protože to co požadujou v tom template pro report chyb mi přijde ve stylu "ukažte nám, kde Vám chybí ikonka a jedete na mobilu nebo ještě přes dial-up"

  7. #67

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BoudaX View Post
    Tohle prošlo nějakým úspěšným testem před vypuštěním? Jde to mnohem hůř, než když byla první verze na testu. Škoda, že mám kativní prémium. No aspoň budu mít klidný zbytek léta a nebudu muset řešit závislost na TSO...

    Chybí mi nejaká zpětná vazba
    Na německým serveru pár lidí psalo, že jsou tam stejný chyby, jaký hlásili na testu. Takže asi jim všechna hlášení o chybách spadla do spam koše, jinak to asi vysvětlit nejde

  8. #68

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by RobaSS View Post
    Nu nepotěšil jste mě, ale ani jááá vás něpotěším.

    Dle vyjádření na německým foru to neni problém serveru, ale je to bug. Nevim teda co tim uplně myslí, zřejmě někde zapomněli hranatý závorky (ale asi v objemu několika TB) a proto je to tak pomalý, že by to předběhla i babka s chodítkem.

    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1794855

    Begin translate:
    -------------------------------------------
    Nebude zde žádná nouzová údržba, protože nejde o „problém se serverem“, ale o zjevnou chybu.
    Nejprve je třeba najít chybu a poté ji opravit, což jsme ale ještě nenašli. Pokud by se něco změnilo, oznámili bychom to.

    Zpětné vrácení také není technicky možné, ta cesta byla jednosměrná.
    -------------------------------------------
    End of translate

    Mno, pane Hrábě....
    mno... jestliže jedna zjevná chyba dovede roz*ebat tolik věcí, pak tedy klobouk dolů aktuálně jsem třeba zjistila, že na koloniích si při útoku na dva tábory dělají generálové co chtějí a ve finále nejdou vybrat (a tím pádem ani přiřadit) vojáci do obrany

  9. #69

    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    problem

    strašne pomalé posielanie prieskumníkov a geologov.pomala pošta,niektore budovy ani nezobrazuje. dakujem,GIGI

  10. #70

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    No konečně doma něco udělám, když nemůžu hrát :-(

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.