Reply to Thread
Page 19 of 19 FirstFirst ... 9 17 18 19
Results 181 to 189 of 189

Thread: Prechod na Unity - bugy a problemy

  1. #181

    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Free Republic of Žižkov
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    shelinka: no podle různých indicíí které zřejmě nasbírali v pevnosti Boyard problém "mohou" způsobovat následující budovy: olejovej mlýn, laboratoř a přístav. když ty budovy zbouráš a pak postupně jednu po druhý postavíš, můžeš tim nějakej bug vyřešit. Nicméně si nejsem jistej, jestli out of memory a problem s javou je to samý, myslim že asi ne, mě to občas s tou javovou hláškou slítne taky. Nicméně zkusit to můžeš že ano.

    Odry: no dle všech náznaků má Unity diametrálně odlišné HW požadavky narozdíl od té flashové verze, nebo to prostě ti Jelimáni nedokázali odladit. Doma mám 4 jádrovýho Phenoma, ram +- to samý a grafiku tak nějak, a je to nehratelné - dřív to fičelo, ted se na tom nedaj poslat ani 4 průzkumáci, abych nemusel vzteky kousat klávesnici. V práci mám i5-6600, 16 GB ram a Radeon R7 250. A je to trhaný jak vepřový, nevim, co bych si na to musel pořídit, aby to běhalo tak jako dřív.. uvidíme co zítra update, ale podle toho, co tam má být si nemyslím, že by nějak výrazně vylepšili engine.

    Pokud bez toho nemůžete vydržet, tak si nainstalujte zpátky flashovýho klienta a tam to dle vše jede bez problémů a bez bugů, a můžete si tak haloween užít jako dřív. Nicméně rizika nepodporované aplikace třetích stran si spočítejte sami.

  2. #182

    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den po přechodu na UNITY mě donutil otevřít okno prohlížeče EDGe A TUDÍŽ ZAČÍNÁM HRU UPNĚ ODZNOVA. nEŠLO BY ´VRÁTIT MĚ NA TU UROVEN KTERÉ JSEM DOSÁHLA? dÍKY pakatuba@centrum.cz

  3. #183
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by paktuba View Post
    Dobrý den po přechodu na UNITY mě donutil otevřít okno prohlížeče EDGe A TUDÍŽ ZAČÍNÁM HRU UPNĚ ODZNOVA. nEŠLO BY ´VRÁTIT MĚ NA TU UROVEN KTERÉ JSEM DOSÁHLA? dÍKY pakatuba@centrum.cz
    Your Settlers Online profile is not lost if you switch to Unity. You just need to use the correct login credentials. If you start the game and it asks you to create a new avatar, then it only means that you using a different login credential or creating a new Settlers Online profile.

    If you used your Facebook account to create a Settlers Online profile, you first need to transfer the avatar to your Ubisoft account. Afterward, you will be able to access the avatar using your Ubisoft email and password.
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  4. #184

    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Free Republic of Žižkov
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Mno, to sem jedinej, komu nefunguje chat? Chrome, FF, Edge.. nic.

  5. #185

    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    nejsi sám chat nefunguje všem už od rána nevím zda už to někdo hlásil

  6. #186

    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    Nefunguje nikde - ani globál, ani cech a ani výměna .. a to jak pod klientem tak pod Unity...

  7. #187

    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Free Republic of Žižkov
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    já čekal, že nejvyšší vedení uměleckýho souboru aspon dá vědět, že to nejede a že bude nějakej fix, ale ticho po pěšině zase.. zřejmě maj v Říši svátek.

  8. #188

    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Já si psal v noci s Králíkem, v šeptu se objevila systémová hláška upozorňující, že za chvíli proběhne pravidelný restart chatového serveru, za 15-20 minut se to stalo no a chat už nenajel.

  9. #189

    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Free Republic of Žižkov
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    tak trochu sem to tušil, že to Kralik rozbil..

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.