Reply to Thread
Page 2 of 19 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 189

Thread: Prechod na Unity - bugy a problemy

  1. #11
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví
    Dear settlers,

    We are currently working on resolving the loading and login issues so everyone will be able to play the game soon.

    The various user interface issues and graphical glitches reported will all be fixed in due time so please keep an eye out for updates.

    We apologize for the inconvenience and appreciate your continued patience.

    Regards,
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  2. #12

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    děs a hruza tohle není hratelné

  3. #13

    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    katastrofa, nie je potrebné písať čo nefunguje, ale čo funguje. Toho je málo: pinky a iné som nenašla(
    nenačítava, mrzne, nefunguje chat, posielanie prieskumníkov - utópia, vyťahujem staré knihy a idem čítať

  4. #14

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Další prekérka - nevidím, kolik času zbývá do konce výrobního cyklu. Teda - grafický ukazatel funguje, ale po najetí kurzorem na něj se přesný čas nezobrazí.
    Dále: vajíčková rezidence z 2018 a jeden obdobně získaný sklad mi ukazují, že by rády o level up - nereálné, ale otravné.
    Nalezená ložiska měděné rudy nejsou vidět - jen když na ně najedu kurzorem (železná ok).
    To že nefunguje chat, nevidím, kdo je online, poslat jakéhokoliv průzkumníka/geologa je jen pro odvážné, popisky nejsou, nebo nejsou česky (v poště: exspirace)..... škoda mluvit.
    Ze zvědavosti jsem pustila scénář - bouřku - a grafické rozhraní na výběr bonusu nefunguje.
    Zásobárna - ukazuje jen suroviny na výrobu bonusu, ale neukáže, co z toho vyrobí. A když odkliknete zvolené výrobní množství Enter - změní se na 1 kus.
    Last edited by llaenka; 20.07.21 at 15:54.

  5. #15

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    opravdu hruza hruz

  6. #16

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ale k mému překvapení, Excelsior FUNGUJE!!! :-) Ještě tu hru k tomu.... prosím ;-)

  7. #17

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Zatím dost trága. Hromada bugů, pomalé, chat nefunkční stejně jako obchod cechu. Při nahazování bonusu, která se háže na víc polí není vidět, kterých budov se to týká. Písmo malé a rozmázlé- Zoomy totál pohřbený. Vyslat průzkumáka nebo uskutečnit obchod je opruz. Od Ubi jsem tohle fakt nečekal. Čekal jsem potíže, ale tohle je šílený.
    Jo a zaokrouhlení ve skladu na mega a vojáky na kila..to je fakt na palici.

  8. #18

    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to opravdu strašný. Všechno minimálně 10xpomalejší, písmo (font) hrozný (někdy nečitelný), při rozlišení 4k okna malá, nejde nijak měnit velikost, u obchodníka nelze třídit zboží jako v minulé verzi atd. Neberu to jako upgrade ale "downgrade".
    Chápu, občas každý uděláme chybu, ale takhle kdybych měl programovat v zaměstnání a pokazit (chtěl jsem použít trochu vulgárnější výraz) již fungující produkt, tak mam hodinovou výpověď a možná i s bonusem (kopancem do ......) :-)

  9. #19

    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Spousta lidí se nemůže ani do hry přihlásit. Nefunguje support, nefungujou MODi, na FB se nikdo neráčí ani odpovědět. Lidi se ani nedostanou se na fórum, protože se vůbec nelognou do účtu. Na to jak dlouho jste měli na přípravu a testování tak jste to opravdu nezvládli. Hra je nehratelná, když už se něco po 10 minutách načte, tak přescrolováním na jinou část ostrova se vše načítá znova. Fora nefungujou, poslat pruzkumníka je pomalu na samostatnou serii seriálu. A že bych zkusil pustit dobrodružství? Nejsem sebevrah.

  10. #20

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    za ta léta co to hraju fakt něco nejhoršího Počítala jsem, že něco nepůjde, ale že to bude taková hrůza jsem nečekala asi je čas na ukončení hry

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.