Reply to Thread
Page 18 of 19 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 LastLast
Results 171 to 180 of 189

Thread: Prechod na Unity - bugy a problemy

  1. #171

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Už měsíc nemůžu hrát tvl. Samej Error že ani hru nespustím. Nejvíce mě sere toto "uncaught abort (358) at Error" nebo nějakej error memory či čo....nevíte někdo co s tím?

    Díky za rady Jakub_84

  2. #172

    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Pustit event do nefunkční hry může jen pomatenej čurák. Zbohem, nemá smysl se už tím zabývat, škoda. byla to dobrá hra, ale němci to
    pojebali tím nejhorším možným způsobem. At si strčí moje krystaly do výhodoněmecké řitě!

  3. #173

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě snad nejvíc štve, že nikdo ani nenapíše, že ví, že to nejde. Oni se tváří, že jsme snad retardi a chyba je na naší straně a klidně nám to i dokážou, protože implementace eventu není problém...
    Na každém počítači mám jiný problém. Chat někdy jde, někdy nejde. Všechno je tak pomalý, že hry při vytáčeném připojení běhaly rychleji. Tak ať pro tu hru udělají pořádného klienta a vykašlou se na prohlížeče pro které to nedokážou optimalizovat. Pár matláků jim snad dokáže udělat i klienta do mobilů a všichni by byli šťastní...

  4. #174

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    veverka45

    Konečně s tím něco udělejte aby to pořádně jelo,chcete zlikvidovat hru nebo co ??? Nejde nic pořádně načíst hrát,je to katastrofa:šílený::šílený::šílený:

  5. #175

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví

    asi konec

    Po třech měsících jsem zkusil štěstí, jestli už s tím něco neudělali. Smůla - neudělali. Hra stále nehretelná. Takže ještě jeden pokus zkusím na vánoce a jestli to stále nepůjde, zruším účet a na každém streamu budu vyprávět o "kvalitách" vývojářů.

  6. #176

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    no hra nejde a ani ten client nejde spustit ale jsou si pokojení jak jim to běhá

  7. #177
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví
    Dear Settlers,

    There is a workaround for a known "Out of Memory" error and this can be used as a temporary solution.

    Laboratories, oil mills, and harbors can generate an error (out of memory) when many productions are active at the same time, as soon as you want to select these buildings. It is then no longer possible to end or order the productions.

    A simple solution is, of course, to let these buildings rest - i.e. 'do not click on the buildings' - and let the productions expire.
    If you still want to revise your productions or want to avoid the inaccuracy mentioned, you can demolish all buildings of the same type from your island. It is not enough to demolish only one building of the type, but all the same, buildings must be removed. These buildings go into the star menu and can be built again from there. The raw materials of the productions also go back into the star, so there are no losses. Please note: Due to the delay, the "sending back" of the building and the raw materials may take some time and is not always immediately visible.

    After successful demolition, you can place the buildings on your island again, but be careful not to start too many productions at the same time.

    IMPORTANT: Please note pop-ups and information banners if applicable, only buildings without "upgrades" can return without losses. If you remove buildings with level upgrades, these upgrades will be reset and we will not be able to provide support. This temporary solution should therefore only be used with caution.

    We are of course still working on a solution to the basic problem, but you may be able to improve some inconveniences on your own. Many thanks to the settlers who have shared this solution with everyone.

    Regards,
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  8. #178
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Jj zbourejte pokud máte hodně budov a výroby co můžete nechte si pár domečků a přiměřeně malou výrobu a pak vám to možná bude fungovat rychlostí běžné kalkulačky .. to nevymyslíte :-D Dobrodružství max jedno za týden a hlavně opatrně.

  9. #179

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    dobrý den mohl y mě někdo poradit co stm hra se mě načte ,ale pak na mě vyskoč toto An error occurred running the Unity content on this page. See your browser JavaScript console for more info. The error was:
    InternalError: too much recursion a jsem víte kde vůbec si stím nevím rady po dvou letech jsem to chtěla zase hrát ale asi se tam už nedostanu kdyby jste něko věděl co stím budu moc ráda když poradíte děkuji

  10. #180

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj Peet053....Mám dvoujádrový processor na 3.00Ghz-RAM-8GB a grafiku GeForce 9800 GT ....co víc bych měl mít aby to chodilo....dřív to jelo jako víno-proč ne teď ???? Vůbec to nechápu..měj se fajn a hezký den... Odry.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.