Reply to Thread
Page 6 of 19 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 51 to 60 of 189

Thread: Prechod na Unity - bugy a problemy

  1. #51

    Join Date
    May 2016
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Velebnosti, to je hnus

  2. #52

    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    takže dle vyjádření na uvodní stránce to nebude fungovat "for the next deployment in August" kdy bude další release? to si jako dělají prdel?

  3. #53

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    to vypada na pauzu klidne i do konce srpna ...

  4. #54

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Steaming hot pile of garbage. I'm sorry, but this is what we got for 3 months of delays? The game is absolutely unplayable...

    Je mi to líto, obzvlášť těch 8 let co jsem s touhle hrou byl, ale tenhle konec si to opravdu nezasloužilo, první ranou byl přechod na ne úplně stoprocentního klienta, ale tohle je finální rána, jsou nefunkční základní komponenty hry jako třeba dobra, kolonie. Tvorba ekonomiky s transparentními okny je za trest, nemluvě o dělání čehokoliv z hvězdy. Poštovní schránka nepoužitelná, chatové servery neběží vůbec... Tohle je konec...

  5. #55

    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    to je ten jejich majstrštyk nehratelne bohužel škoda byla to dobrá hra

  6. #56

    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    ahojte, veru máte pravdu- toto sa nedá hrať a už ma to prestáva baviť

  7. #57

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Moje zkušenost: hra se načítá v řádech sekund, po ostrově to lítá svižně a plynule, konečně bez trhání obrazu a to je asi tak vše.
    Reakce po kliknutí na nabídku, geoologa nebo průzkumníka = katastrofa
    Při větším zoomu je to rozmazané, nepřehledné, ovládání občas nereaguje člověk musí klikat i vícekrát než hra zaregistruje že kliknul.
    Ale určitě jsem si nepořizoval PC za 50+ tisíc jen pro to, abych mohl hrát TSO, většina lidí to má jako zábavu po práci a pokud nepříjdou opravy které umožní normálním lidem s běžným PC TSO hrát, tak je to konec.

    Původní The Settlers 2 (1996) je mnohem lepší než tato verze TSO
    Za roky hraní na PC jsem viděl Ubi zmršit hodně her, ale tohle si zaslouží zlatou medailu přímo z Japonské olympiády.

  8. #58

    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Free Republic of Žižkov
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    podle toho vyjádření na HP nás maj za uplny retardy... chtej feedback na nepoužitelnej release co je špatně

  9. #59

    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak po aktualizaci nehratelné ... škoda , pujde se hrát něco jiného

  10. #60

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ani večer s tím nejde nic dělat. Přicházíme o vše co jsme si vybudovali. Pár dní po opravě se to bude dávat dohromady bez efektu, přemýšlím po těch letech o ukončení hry, je to po údržbě čím dál horší. Kolona

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.