Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Chyba v bitvě

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví

    Chyba v bitvě

    Zdravím všechny. Nevím si rady a support mi na mé dotazy odpovídá dost "zajímavě"
    Toto jsem hlásil na support
    "hlásím potíže s bitvou. Na simulátoru jsem si propočítal potřebný počet vojska a vyslal dva generály v časovém odstupu pár desítek vteřin. K mému překvapení se mi nejenže nepodařilo zvítězit, navíc druhá bitva způsobila, že se počet nepřátel dokonce zvýšil. Prosím o opravu a poslání zpět vojáků. Děkuji"
    Odpověď supportu
    "Rádi bychom vás informovali, že simulátor v hře, stejně jako poradníky zveřejněny na fórech hry jsou vynalezené přes hráči a nejsou oficiálním produktem Blue Byte nebo Ubisoft. Proto podpora hry nenese odpovědnost za její fungování nebo nefungujíci blok. Prosím pamatujte podpora hry nemůže pomoci v jakékoli záležitosti s ním související. Použitím simulátora a jejich výsledek je pouze na vlastní nebezpečí. BB_Moff"
    Jelikož se mi tato odpověď vůbec nezdála,poslal jsem doplňující info
    "Mě přece nejde o to, že chci pomoci ze simulátorem. Chápu, že simulátor není oficiální produkt. Jde přece o to, a z obrázků je to zřejmé, že první bitva zničila Kovozuba. Přesto v druhé bitvě je znovu a nemá tam tedy co dělat.
    Vždyť je to z principu hloupost."

    Odpověď supportu
    "V tomto případě je tu jednoduché vysvětlení, pokud nebude poražena kovozobová armáda ve společném stanu 149 tuláků a 50 výtržníků zdraví kovozuba se regeneruje. Platí to pro každý hlavním staně v sektoře."
    Což ale opět není pravda viz můj další dotaz
    "nesouhlasím, protože jsem v jiném sektoru udělal to samé. Jakmile jsem zničil nejsilnějšího. Byl to Chuck, tak se určitě nerenegeroval.
    V tomto novém případě to je podle mě nějaká chyba a je potřeba mi vrátit zničené jednotky. To takto opravdu nejde, byť je hra pořád v beta provozu. Hledejme spolu řešení a ne jen výmluvy."

    Toto už zůstalo bez odpovědi
    Dal bych k tomu obrázky, ale nepřišel jsem na to jak je sem vložit.
    Last edited by Jirsen; 25.01.13 at 11:47. Reason: oprava

  2. #2
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Obrázky musí být nahrány na nějaký externí server (např: imgup). A pak je vlož do přízpěvku pomocí URL adresy obrázku.

    Dokud neuvidím obrázky, tak nedokážu odpovědět, protože nevím na co přesně se ptáš.

  3. #3
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Jirsen View Post
    Zdravím všechny. Nevím si rady a support mi na mé dotazy odpovídá dost "zajímavě"
    Toto jsem hlásil na support
    "hlásím potíže s bitvou. Na simulátoru jsem si propočítal potřebný počet vojska a vyslal dva generály v časovém odstupu pár desítek vteřin. K mému překvapení se mi nejenže nepodařilo zvítězit, navíc druhá bitva způsobila, že se počet nepřátel dokonce zvýšil. Prosím o opravu a poslání zpět vojáků. Děkuji"
    Odpověď supportu
    "Rádi bychom vás informovali, že simulátor v hře, stejně jako poradníky zveřejněny na fórech hry jsou vynalezené přes hráči a nejsou oficiálním produktem Blue Byte nebo Ubisoft. Proto podpora hry nenese odpovědnost za její fungování nebo nefungujíci blok. Prosím pamatujte podpora hry nemůže pomoci v jakékoli záležitosti s ním související. Použitím simulátora a jejich výsledek je pouze na vlastní nebezpečí. BB_Moff"
    Jelikož se mi tato odpověď vůbec nezdála,poslal jsem doplňující info
    "Mě přece nejde o to, že chci pomoci ze simulátorem. Chápu, že simulátor není oficiální produkt. Jde přece o to, a z obrázků je to zřejmé, že první bitva zničila Kovozuba. Přesto v druhé bitvě je znovu a nemá tam tedy co dělat.
    Vždyť je to z principu hloupost."

    Odpověď supportu
    "V tomto případě je tu jednoduché vysvětlení, pokud nebude poražena kovozobová armáda ve společném stanu 149 tuláků a 50 výtržníků zdraví kovozuba se regeneruje. Platí to pro každý hlavním staně v sektoře."
    Což ale opět není pravda viz můj další dotaz
    "nesouhlasím, protože jsem v jiném sektoru udělal to samé. Jakmile jsem zničil nejsilnějšího. Byl to Chuck, tak se určitě nerenegeroval.
    V tomto novém případě to je podle mě nějaká chyba a je potřeba mi vrátit zničené jednotky. To takto opravdu nejde, byť je hra pořád v beta provozu. Hledejme spolu řešení a ne jen výmluvy."

    Toto už zůstalo bez odpovědi
    Dal bych k tomu obrázky, ale nepřišel jsem na to jak je sem vložit.
    pokud si pustil oba generály hned za sebou, tak si podle mého nemohl vůbec vědět co ti ten první zabil.
    útočí po sobě a ne současně ... co není po bitvě mrtvé, to se regeneruje !!
    mrtvé zůstane ležet !!

    nevím co si poslal za jednotky -napiš sem počty- ... ale Kovozub nepadl při prvním útoku co si vzpomínám
    co ti řeklo přehrání bitvy --- v poště

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    z obrázků co mám je zřejmé, že kovozub padl! Schválně jsem totiž zjišťoval podmínky v simulátoru. Obrázky mi nejdou nahrát, nebere mi to, je ještě nějaké jiné uložiště?
    takto to půjde?
    http://www.uschovna.cz/zasilka/L1PXRJX8VIGS4K6F-XC6
    Last edited by Jirsen; 25.01.13 at 16:18.

  5. #5
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Nahrané obrázky od hráče Jirsen:




    Výsledek ze simulátoru:


    Jak vidíš, tak i simulátor neukazuje, že bys měl cokoliv zabít. Ano, máš pravdu, že Kovozubovi jsi ubral na minimum života, ale on nezemřel (nejde to vidět).

    Podpora odpověděla zcela správně. Za tohle ti nikdo nevrátí vojáky. Ztráta vojáků je zasloužená. Pro příště doporučuji si najít návod, jak tento camp zničit.
    Last edited by MOD_Gryphem; 26.01.13 at 22:26.

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Jejda lidi, tak tomu vůbec nerozumím. Jak je možné, že při dobývání campu s Chuckem, jsem byl ve velmi podobné situaci. Chuck byl zabit, ale zůstalo tam ještě několik jiných banditů. Kovozub má jiné nastavení? Chce mi někdo tvrdit, že když pošlu 200 vojáků a Kovozuba zabiju, tak se oživí, protože kolem pořád zůstanou nějací banditi viz.http://settlersonlinesimulator.com/d...149#sim-result
    Podle mě je to jasné. Jedná se o chybné nastavení hry.
    Last edited by Jirsen; 26.01.13 at 10:11.

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Mně se zdá, že Kovozub prostě nezemřel a zůstalo mu pár životů.
    Last edited by Lucas; 26.01.13 at 11:42.

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Námět k přemýšlení. Jestliže někoho zabiju, tak prostě neobživne, to dá rozum. Moji vojáci taky neobživnou. Pokud to má být jinak - tedy obdoba generála - tak by na tábor nemělo jít zaútočit. A nebo mělo, protože prostě Kovozub (ale může to být i jiný šéf campu) se aktuálně léčí, a camp bude zranitelnější.

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Nevidím, že by byl Kovozub někde zabit. Pořád tam má 1/1. Kdyby padl, tak má místo své ikony lebku a 0/1.

    Podle mě mu zbyla trocha zdraví a na zobrazení zelené barvy zdraví už nebyly tak malé pixely, takže má celou čáru červenou. To je tak jediné, co mohu na základě 1 obrázku říct.


  10. #10

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    souhlas Kovozub podle screenu porad zije

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.