Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Pokyny pro „Klient nelze aktualizovat/spustit“ - vytvořil QuaYe

  1. #1

    Join Date
    May 2020
    Posts
    91
    Monde
    Kouzelnictví

    Pokyny pro „Klient nelze aktualizovat/spustit“ - vytvořil QuaYe

    citát QuaYeR: text je zkopírován ze zahraničního fóra a upraven pro CZ/SK komunitu


    Důležité, přečtěte si prosím!


    0:
    Úvodem


    Klient funguje pouze na Windows 10 64-bitovém systému
    v některých případech lze aplikaci spustit rovněž na Windows 7 64bit (ale aplikace není laděna na tento OS)

    pro kontrolu jaký systém používáte použijte kliknutí na klávesu Win + Pau/Brk (zcela vpravo na klávesnici nahoře)
    pokud vlastníte v rámci systému 32-bitový operační systém, nelze klient použít
    Očekává se, že klient macOS přijde někdy v lednu.
    Neexistuje žádná oficiální cesta jak klienta v systému Linux použít (pokyny pro hraní v systému Linux zde)

    V drtivé většině je nutností, před stažením klienta a spuštěním promazat data knihovny systému. Hladkému chodu aplikace brání zápisy o flash apod.

    1:
    Klient nejde aktualizovat.


    Pokud se vás tato chyba týká, stáhněte si tento soubor: https://filehorst.de/download.php?file=dFjnvCfo

    A vložte jej do této složky: C: \ Users \ Users \ AppData \ Local \ Ubisoft \ The Settlers Online \ Client
    (klikněte pravým tlačítkem na client.swf a zkopírujte nebo vyjměte a vložte do adresáře pravým tlačítkem)

    Mělo by to vypadat takto:





    Vyzkoušeno neotevírejte soubor, jednoduše jej přidejte do složky klienta.

    Důležité

    Aktuální client.swf má velikost souboru 9 231 kB, pokud je váš soubor 9 230 KB, stále máte starou verzi.
    Stáhněte si aktuální soubor pomocí výše uvedeného odkazu

    Poznámka

    Složka „client“ se vytvoří pouze při prvním spuštění klienta nebo při pokusu o spuštění
    Pokud poté složka neexistuje, vytvořte si ji sami (klikněte pravým tlačítkem myši -> Nový -> Složka a přejmenujte ji client)
    Přejděte do složky klienta a vložte client.swf.

    Složka AppData je ve výchozím nastavení skrytá.
    Abyste nemuseli dělat žádná nastavení, a přesto byla viditelná - klikněte na skryté položky

    Vstupte do adresáře a složka by měla vypadat takto (Pokud vám některý z těchto souborů chybí, postupujte podle bodu 7):



    2:
    Instalace


    Aby se zabránilo dalším chybám, doporučuji nainstalovat klienta v definované poloze a neměnit cestu instalace, která je určena systémem během instalace (obvykle) (C:\Users\Uživatel\AppData\ Local\Ubisoft\Settlers Online).


    3:
    Odinstalace


    Pokud odinstalujete klienta, proveďte to pomocí nástroje Uninstall.exe, nikoli prostřednictvím instalace nového klienta.
    Nejprve tedy spusťte program Uninstall.exe a poté instalaci nového klienta, jinak se může zobrazit chybová zpráva.


    4:
    Zpráva o chybě


    Chybová zpráva: api-ms-win-core-localization-l1-2-0.dll nebo api-ms-win-core-processthreads-I1-1-1.dll nebo podobné

    Aby klient mohl pracovat v systému Windows 7, potřebujete další software nebo aktualizace.

    Je možné, že vám chybí Visual C ++ Redistributable pro Visual Studio 2015: https://www.microsoft.com/en-gb/down....aspx?id=48145
    A možná i tato aktualizace pro Windows: https://support.microsoft.com/de-de/...ime-in-windows


    5:
    Problém: Žádná odpověď - nereaguje


    Nechte klienta běžet v popředí
    Může to chvíli trvat, než to bude pokračovat


    6:
    Pro tuto aplikaci nelze použít předchozí rady


    Adobe AIR nelze najít.

    Pokoušíte se hru otevřít pomocí client.exe ve složce hry
    To není možné, klienta lze spustit pouze na webu kliknutím na Hrát nyní


    7:
    Problémy s antivirovým programem


    Některé programy odstraňují důležité herní soubory, protože byly nesprávně klasifikovány jako hrozba.
    Řešení je jednoduché v zařízení povolit označené soubory / umístit do povolených.
    Někdy je třeba po uvolnění v antiviru znovu stáhnout a nainstalovat klienta.
    Jedná se o falešnou pozitivní zprávu, nikoli virus


    8:
    Webové stránky - Neustálé přesměrování ke stažení klienta


    Po kliknutí na hrát nyní budete vždy přesměrováni ke stažení herního klienta
    Pokud jste již klienta nainstalovali, jednoduše tuto hlášku ignorujte a čekejte, až se klient spustí. Může to trvat i 60s.
    Nestahovat ho znovu

    Klient se někdy spustí minimalizovaný a poté je viditelný pouze na hlavním panelu



    9:
    Něco se pokazilo (po ukončení klienta)


    Po zavření klienta vyskočí chybová zpráva - proces není správně ukončen a zůstává otevřený na pozadí, což znamená, že klienta nelze dočasně restartovat.
    Počkejte asi minutu a zkuste to znovu nebo proces „The Settlers Online.exe“ ve Správci úloh ukončete

    Last edited by MOD_Flavius; 22.12.20 at 17:51. Reason: doplnění textu

  2. #2

    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Podle postupu č:1 jsem to rozchodila jupíí díky!

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    jak tomu tedy rozumět?
    Pod WIN7 klient nefunguje vůbec? Nebo to nefunguje v prohlížeči pod WIN7?
    Mimochodem odkaz dle bodu 4. na Visual C+++ není funkční

  4. #4

    Join Date
    May 2020
    Posts
    91
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Jirsen View Post
    jak tomu tedy rozumět?
    Pod WIN7 klient nefunguje vůbec? Nebo to nefunguje v prohlížeči pod WIN7?
    Mimochodem odkaz dle bodu 4. na Visual C+++ není funkční
    O jakém prohlížeči mluvíš, v prohlížeči Settlers online nefunguje vůbec. A odkaz je funkční, pouze provozovatel stránek cílený obsah přesunul jinam.

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MOD_Flavius View Post
    O jakém prohlížeči mluvíš, v prohlížeči Settlers online nefunguje vůbec. A odkaz je funkční, pouze provozovatel stránek cílený obsah přesunul jinam.
    Tak ještě jednou.
    1. Funguje Settlesonline přímo z prohlížeče např. Opera, Chrome, Firefox pod WIN7?
    2. Funguje Settlersonline z instalovaného prohlížeče BB pod WIN7?
    Zkrátka jde mi o to, zda se mám nějak snažit hru rozchodit pod WIN7!!!
    Mimochodem ještě před pár měsící jsem hrál přes prohlížeč BB, pak zničeho nic přestal fungovat s tím, že přijde nějaká oprava, ale teď zkrátka pod Win7 nejde nic.

    Pozn. odkaz na Visual nefungoval minimálně 2 dny, nyní už je to OK.

  6. #6

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    53
    Monde
    Kouzelnictví
    Na W7 klient funguje, ale je potřeba mít 64bit verzi.

  7. #7

    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj hral jsem to přes steam . po aktualizaci to přestalo fungovat tak jsem si založil ubisoft učet ale ten mi po přihlášení jen zakládá noví učet setlers jak se přihlasim na muj stary učet ? abych nemusel začinat znovu ?

  8. #8

    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím, tak isto som hral cez steam. Od aktualizácie hra nefungue. Nový klient mi funguje, keď som vytvoril nový účet hra sa spustila. Ale neviem sa dostať na svoj ostrov. Kontaktoval som podporu 20.12. stále bez odpovede. Keď som kontaktoval zahraničnú podporu, tak sa mi ozvali za 2 dni, poslali mi sériu overovacích otázok na ktoré som im odpovedal, nemali však prístup na cz server, tak mi nemohli pomôcť. Odkázali ma na podporu CZ. Fungunje vôbez tá CZ podpora?

  9. #9

    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Dodike tak to mam přesne ten samej problem česká podpora je snad mrtvá nebo co

  10. #10

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    No dneska kvůli výpadku proudu se mi vypnul počítač a po znovu naběhnutí mi aplikace nefunguje. Odinstalace a nová instalace nepomáhá ve složce mi to vůbec neukazuje že by byla nainstalovaná. Neví někdo co s tím?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.