Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 34

Thread: [Feedback] New Downloadable Client

  1. #21

    Join Date
    May 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj tak to je pěkné - prý do konce roku to pojede v prohlížeči a nic a klient nejde
    a pokud to nejde ani na W10 tak to už je co říct "vraťte to do prohlížeče. "
    Last edited by Kralyks1234; 20.12.20 at 02:17.

  2. #22

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,je tu vubec nekdo,komu to funguje ?

  3. #23
    Peet053's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Už som všetko preinštaloval - Chrome, Flash player, zakázal Avast a stále žiadná ponuka na pokračovanie v hre, len inštaluj stále, a toto je čo ?
    Pokud není zadána žádná cesta: Přidejte prosím následující do seznamu "chromium-args": --ppapi-flash-path="plugins\\pepflashplayer.dll' --ppapi-flash-version=18.0.0.209 - ja nie som programátor
    Tak už 48 hod. som OFF - vloženú investíciu kto mi vráti ?

  4. #24

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojte. Mě to fungovalo, jenže: Spustil jsem to dvakrát a dvakrát jsem musel přeinstalovat Windows. Po vypnutí hry a vypnutí počítače, se při dalším spuštění windows spustil v náradním účtu. A nebylo možné se do svého vrátit ani přes účet Mikrosoftu. Nefungoval ani návrat do bodu obnovení. Jedině komletní reinstal win.
    Takže pro mě hra skončila (
    Pokud se to spraví, rád bych se zase do hry vrátil, ale pokoušet tohoto klienta už nebudu.
    jan-klim@seznam

  5. #25

    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, mám stejný problém.
    Poprvé to fungovalo, ale od druhého dne po přihlášení se už hra nenačetla.
    Respektive se začne načítat a pak zamrzne a nic se neděje. Hláška "The Settlers Online (Neodpovídá)" mě už přestává bavit...

  6. #26

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Uz pre to zalozili nove vlakno, https://forum.thesettlersonline.cz/t...%C5%99il-QuaYe , mne pomohlo to so suborom client.swf

  7. #27

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    53
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by tisteedur View Post
    Ahoj, mám stejný problém.
    Poprvé to fungovalo, ale od druhého dne po přihlášení se už hra nenačetla.
    Respektive se začne načítat a pak zamrzne a nic se neděje. Hláška "The Settlers Online (Neodpovídá)" mě už přestává bavit...
    Chce to vydrzet, klient se muze seknout i na nekolik minut.

  8. #28

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    takze kdyz mam win 10 32-bitu tak mam smolika.

  9. #29

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    to samé a ani se mi nestahne client

  10. #30

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak mohlo někoho napadnou spustit "tohle nefungující monstrum" před vánoční událostí? Podpora flashe končí až 31.12. Mám Mac, takže konec zvonec. Posílám ajťákům velký pozdrav, opravdu se jim opět něco povedlo...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.