Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Prevod prihlasenia z FB na Meno a heslo

  1. #1

    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    Prevod prihlasenia z FB na Meno a heslo

    Zdravim vsetkych,

    spravil som kratky navod ako na prevod prihlasenia z FB na Meno a Heslo. Sice BB slubil, ze by to malo fungovat aj nadalej, ale keby nahodou niekto potreboval, alebo chcel.

    1. Odhlaste sa z uctu. Nasledne chodte na svoj FB kde treba odpojit ucet TSO. Cesta je v pravo hore klikneme na Ucet {1} > Nastavenia a Sukromie
    {2} > Nastavenia {3}. V pravom stlpci vyberieme moznost Aplikacie a weby {4,5} a tam vidime uz hru TSO. Nasledne ju klikneme a v ponuke vyberieme moznost > Odstranit {6}.

    1/2 3 4/5 6

    2. Otvorime svoj Email kde najdeme mail od Ubisoft. Kde klikneme na slovo >sem<

    sem

    3. Otvori sa moznost vytvorenia uctu na Uplay, kde si zalozime ucet.

    Dalsie veci snad vysvetli prilozene video.

    Video

    S laskou v srdci BuckoPucko
    Last edited by BuckoPucko; 11.12.20 at 10:55. Reason: najdena chyba

  2. #2

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, chci se zeptat jestli to jde i napasaovat na už existující Uplay účet? Ten mám založený (kvůli test serveru) ale do normální hry jsem přihlášený přes FB...

  3. #3

    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Inkognitonix View Post
    Ahoj, chci se zeptat jestli to jde i napasaovat na už existující Uplay účet? Ten mám založený (kvůli test serveru) ale do normální hry jsem přihlášený přes FB...
    Ked si pozries to video, resp. ked ta to presmeruje na tu stranku Uplay kde si mas zalozit ucet, tak je tam aj moznost prihlasenia, skus to kliknut a zadat svoje udaje Uplay ci ta to pusti dalej.

  4. #4

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BuckoPucko View Post
    Ked si pozries to video, resp. ked ta to presmeruje na tu stranku Uplay kde si mas zalozit ucet, tak je tam aj moznost prihlasenia, skus to kliknut a zadat svoje udaje Uplay ci ta to pusti dalej.
    Ať dělám co dělám, respektive dělám to úplně stejně, email od Ubisoftu prostě nedorazí, takže ani nemám možnost jak to vyzkoušet. Co dělám špatně?

  5. #5

    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Inkognitonix View Post
    Ať dělám co dělám, respektive dělám to úplně stejně, email od Ubisoftu prostě nedorazí, takže ani nemám možnost jak to vyzkoušet. Co dělám špatně?
    No pokial ti neprisiel email, predpokladam ze spam si si presiel, tak jedina moznost je obratit sa na podporu, oni ti dokazu ten link poslat znova, pripadne ti to tam preklopia natvrdo. /to co tu pisem su len moje predpoklady, ja tam nepracujem, len ponukam smer a moznosti ktore treba skusit./

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.