Reply to Thread
Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 66

Thread: Co udělat, když se nejde přihlásit? Padá Flash? Špatná odezva?

  1. #1
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví

    Question Co udělat, když se nejde přihlásit? Padá Flash? Špatná odezva?

    Zde je uvedeno pár rad, co udělat, když se nemůžete přihlásit:

    1) Promazat cache (nezipaměť) prohlížeče (nejlépe smazat i cookies + historii).
    2) Použít program CCleaner (čistič -> analyzovat -> spustit Cleaner), který například stáhnete zde. Ten vám automaticky pročistí prohlížeče + i systémový "odpad".
    3) Reinstalovat Flash.
    4) Pokud máte AdBlock, tak vypněte.
    5) Změnit prohlížeč.
    Ten CCleaner je dobré používat po každé údržbě, i když vám vše dobře funguje.

    Některé z důvodu, proč se nemůžete přihlásit:

    1) Po updatu je možné, že v prohlížeči je zůstalo uloženo něco, co blokuje přihlášení (např. staré nastavení).
    2) Zrovna probíhá údržba.

    Pokud ani jedna z výše uvedených doporučení nepomůže, napište stručnou a výstižnou zprávu do tohoto vlákna. Děkuji.

    Byl bych rád, kdyby jste problémy s připojením psali do tohoto vlákna ať to nemusím hledat.
    Last edited by MOD_Gryphem; 24.01.13 at 09:35.

  2. #2

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    zaseknuta stranka

    ahoj,vcera mi spadl komp behem hry a od te doby ji nemuzu nacist,kdyz dam zacit hrat,otevre se okno s nacitanim hry ale nedostanu se dal jen na stranku ubisoft s tim barevnym nacitacim prouzkem,tak se to v pulce zastavi a dal s tim proste nehnu nevite nekdo co s tim prosim?

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Chyba - online zobrazení přátel

    Zdravím, tak už se nějakou dobu nevidíme "přátelé" online a to od včerejšího dne. Taky máte tuto chybu?

  4. #4
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by kaneczek View Post
    Chyba - online zobrazení přátel

    Zdravím, tak už se nějakou dobu nevidíme "přátelé" online a to od včerejšího dne. Taky máte tuto chybu?
    S touto chybou jsem se nesetkal. Ovšem pokud mají ban, tak je neuvidíš online.

  5. #5
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Loupie View Post
    ahoj,vcera mi spadl komp behem hry a od te doby ji nemuzu nacist,kdyz dam zacit hrat,otevre se okno s nacitanim hry ale nedostanu se dal jen na stranku ubisoft s tim barevnym nacitacim prouzkem,tak se to v pulce zastavi a dal s tim proste nehnu nevite nekdo co s tim prosim?
    A zkusil/a jsi vše, co je uvedeno výše?

  6. #6

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MOD_Gryphem View Post
    S touto chybou jsem se nesetkal. Ovšem pokud mají ban, tak je neuvidíš online.
    Já nevidím nikoho online a ban nemají. Problém nastane vždy, když jsem připojená doma, nemůže to být, že hru hraje ještě nějaký člen rodiny a že jsme na stejné ip? Ze začátku bylo vše v normálu to až nedávno přestalo blbnout. Nevím, kde je chyba.

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Dost často jsem vyhozena ze hry a pak mi nějakou dobu trvá, něž mě postíte zpět, něco proti mě máte?

  8. #8
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by kaneczek View Post
    Já nevidím nikoho online a ban nemají. Problém nastane vždy, když jsem připojená doma, nemůže to být, že hru hraje ještě nějaký člen rodiny a že jsme na stejné ip? Ze začátku bylo vše v normálu to až nedávno přestalo blbnout. Nevím, kde je chyba.
    Můžete to zkusit v jiném prohlížeči. Jestli vám to v něm dělá taky? Pak napište a zkusíme něco vymyslet.

    S tou stejnou IP by neměl být problém.
    Last edited by MOD_Gryphem; 12.02.13 at 11:30.

  9. #9
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Polyxena View Post
    Dost často jsem vyhozena ze hry a pak mi nějakou dobu trvá, něž mě postíte zpět, něco proti mě máte?
    Zkusil/a jste vše, co je uvedeno výše? To by mělo váš problém vyřešit. Pokud ne, tak to udělejte a pak se ozvěte, jestli je to lepší.

  10. #10

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravim,mam problem se pripojit do hry ve vsech prohlizecich ,na uvodni stranku se dostanu jen v opeře,i do hry me to na xty pokus pusti ale to zase po nejake dobe vyskoci hlaska o chybe a promazani mezipameti a boj s prohlasovanim zacina nanovo.mazani cache ,preinstalovani flash playeru ani zakazani ruznych doplnku nepomaha... uz nevim co s tim,rada bych si zahrala..pokud by nekdo vedel co s tim,byla bych radadekuji za připadne rady

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.