Reply to Thread
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 61 to 66 of 66

Thread: Co udělat, když se nejde přihlásit? Padá Flash? Špatná odezva?

  1. #61

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, mam stejny problem jako Andelka a uz to trva asi 4 den a stale mi to nefunguje se prihlasit. Na PC v praci mi to prihlasit jde. Vsechny doporucene rady jsem vyzkousel a nic nepomohlo. Prosim poradte, co s tim. V praci hrat nemuzu a doma mi to nejde. Dekuji

  2. #62

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojte,jelikoz mi nic nepomáhalo (od aktualizování až po čištění a přeinstalování různých prohlížečů ),tak jsem to vyřešil razantně a přeinstaloval windows.
    Ted uz to jede,ale proč a co se stalo že to nešlo,to nevím,jelikož mi fungovalo vše,kromě této hry bez problémů .
    Nešlo mi to od úterního večera , tož nevím proběhl-li nějaký update na serveru či co ?

  3. #63

    Join Date
    May 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím, mi už to nejde přes měsíc. Je zajímavý, že na notesu v práci mi to běží, ale doma to přestalo fungovat. Viz HONZINEK. Mám podezření na kombinaci Java-Flash player. Zkoušel jsem obojí dát pryč, nainstalovat i starší verze, ale problém zůstává. Blb s kladivem a spojení přerušeno. Úplná trotolovina co nedává smysl. Pokud bych se nepřipojil na server, tak bych se neměl ani zalogovat.... Hlava mi to nebere. Klukovi jsem musel reinstalovat Win a nefunguje to taky. Takže si neužiju asi ani jejich báječné boje na ostrovech.... to mi "fakt" mrzí... :-)

  4. #64

    Join Date
    May 2014
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den, jen takový malý poznatek - hra mi také nešla více než týden. Problém byl nakonec ve spywaru, který normální antivir nezachytil. Spyware se snažil přesměrovávat stránky přes falešné DNS servery a dávat do nich reklamu, což pravděpodobně zablokoval server TSO. Doporučuji sken počítače pomocí software Spybot Search & Destroy 2. Je plně zdarma.

    Link ke stažení například zde - http://www.stahuj.centrum.cz/interne...h-and-destroy/

    Doufám že neporušuji žádné pravidlo když sem vkládám link.

  5. #65

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Toto vlákno je sice poněkud "vousaté", ale už pár týdnů se potýkám s problémy u settlersonline. Na firefoxu po spuštění běží jakžtakž, postupně se však seká a tak zpomaluje, že to během pár minut není k hraní. Už jsem přenastavil i flash, dle nějakého jiného vlákna, ale firefox není použitelný.
    U chromu naopak běží hladce a rychle, ovšem ... pokud dělám dobro, tak chvíli je normálně a pak se kousne a musím celou hru znovu načíst. Jiné hry nehraju, takže nevím, jestli to dělá i jinde ...
    Co s tím?

  6. #66

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Jirsen View Post
    Toto vlákno je sice poněkud "vousaté", ale už pár týdnů se potýkám s problémy u settlersonline. Na firefoxu po spuštění běží jakžtakž, postupně se však seká a tak zpomaluje, že to během pár minut není k hraní. Už jsem přenastavil i flash, dle nějakého jiného vlákna, ale firefox není použitelný.
    U chromu naopak běží hladce a rychle, ovšem ... pokud dělám dobro, tak chvíli je normálně a pak se kousne a musím celou hru znovu načíst. Jiné hry nehraju, takže nevím, jestli to dělá i jinde ...
    Co s tím?
    Kontaktuj podporu.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.