Reply to Thread
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 66

Thread: Co udělat, když se nejde přihlásit? Padá Flash? Špatná odezva?

  1. #21

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak pánové, ten problém je strašně trapný. Byl jsem připojen na free wifi spot v OC černý most a ten mi nepovolil se připojit do hry, stejně jako mi nepovolil připojit se na zahraniční stránky thesettlersonline.com, teď jedu na starbucks café wifi a je to OK

  2. #22
    Panny
    Guest
    Můj kamarád se snaží už od updatu dostat do hry ale nejde mu to.Nic ze zvýše uvedených rad mu nepomohlo.Technická podpora přesně BB_Dori mu oznámila skrze E-mail toto:
    Zdravím Tě Upolo,

    Tento problém může být způsoben v důsledku přetížení serveru. Je nám líto, ale nemůžeme to ovlivnil. V mnoha případech, když nastane tento problém, může se zobrazit chybová zpráva. Jedině doporučení co vám můžeme dát, je postupovat podle pokynů v chybové zprávě. Tato situace je v mnoha případech dočasná a přístup k vaší hře by měl být brzy obnoven.

    Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.

    S Pozdravem,
    BB_Dori

    Takže server je vlastně nepřetržitě přetížen pro jednoho hráče??Nebo co jiného s tím?

  3. #23
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Panny View Post
    Můj kamarád se snaží už od updatu dostat do hry ale nejde mu to.Nic ze zvýše uvedených rad mu nepomohlo.Technická podpora přesně BB_Dori mu oznámila skrze E-mail toto:
    Zdravím Tě Upolo,

    Tento problém může být způsoben v důsledku přetížení serveru. Je nám líto, ale nemůžeme to ovlivnil. V mnoha případech, když nastane tento problém, může se zobrazit chybová zpráva. Jedině doporučení co vám můžeme dát, je postupovat podle pokynů v chybové zprávě. Tato situace je v mnoha případech dočasná a přístup k vaší hře by měl být brzy obnoven.

    Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.

    S Pozdravem,
    BB_Dori

    Takže server je vlastně nepřetržitě přetížen pro jednoho hráče??Nebo co jiného s tím?
    Chtěl bych jen upozornit, že přihlašování se změnilo. Nemůže to být tím?

    Drazí osadníci,

    jak jsme vás nedávno informovali, měnil se systém přihlašování na Uplay. Místo přezdívky je možné se přihlásit pouze emailem.

    Pokud se nemůžete přihlásit, protože jste zapomněli váš email, tak prosím kontaktujte zákaznickou podporu na:
    account.support@thesettlersonline.cz

    Pokud se nemůže přihlásit kamarád, tak mu taky pomůžou, jenom je musí kontaktovat sám, emailem.

    Váš tým The Settlers Online

  4. #24

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravim, v půlce hraní mě najednou napsalo, že spojení selhalo a musím se přihlásit znova a od té doby jen tabulka selhalo spojení, nevím proč:-(

  5. #25
    Foodman's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    wtf? duvod proc mi padla hra a nejde se prihlasit? najede tabulka "prihlasovani do fronty" a asi po 1 min (v zivote to tak dlouho netrvalo) naskoci, ze spojeni selhalo. ze by spadnul server? nebo Soudruzi z NDR udelali nekde chybu

  6. #26

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    mo mě to píše 177 z 512, musím čekat 30 minut, WTF to se mi ještě nestalo

  7. #27

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Xzar View Post
    mo mě to píše 177 z 512, musím čekat 30 minut, WTF to se mi ještě nestalo
    všechno je jednou poprvé :-D

  8. #28

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Co to jako je? Já už se přihlašuji hodinu a 45 minut to tam ještě píše...

  9. #29
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Už se na tom pracuje, více zde.

  10. #30
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Ano, nedá se přihlásit ... hledáme odpovědi.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.