Reply to Thread
Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 66

Thread: Co udělat, když se nejde přihlásit? Padá Flash? Špatná odezva?

  1. #11
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lyra87 View Post
    Zdravim,mam problem se pripojit do hry ve vsech prohlizecich ,na uvodni stranku se dostanu jen v opeře,i do hry me to na xty pokus pusti ale to zase po nejake dobe vyskoci hlaska o chybe a promazani mezipameti a boj s prohlasovanim zacina nanovo.mazani cache ,preinstalovani flash playeru ani zakazani ruznych doplnku nepomaha... uz nevim co s tim,rada bych si zahrala..pokud by nekdo vedel co s tim,byla bych radadekuji za připadne rady
    20.2. přijde aktualizace, která má i optimalizovat hru... snad by to mělo pomoct.

  2. #12

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj tak problem mam s prihlasenim stale vždy ked dám hrat nini tak prebehne načitanie a tam to aj zostane cache mám uplne čistu aj cookies aj historiu , opera najnovšia verzia, flash player najnovšia verzia . tak kde ešte može byť problem??

  3. #13

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by radoslav_123 View Post
    ahoj tak problem mam s prihlasenim stale vždy ked dám hrat nini tak prebehne načitanie a tam to aj zostane cache mám uplne čistu aj cookies aj historiu , opera najnovšia verzia, flash player najnovšia verzia . tak kde ešte može byť problem??
    tak som zistil že je to na mojeje strane na inom pc a inom poskytovatelovi internetu som sa prihlasil. Je možne že je chyba na strane poskytovatela internetu?

  4. #14
    SipkovejRuza
    Guest
    a kdo to je?
    kabel nebo WiFi
    pokud nemáš stálý signál, tak je to možné

  5. #15
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by radoslav_123 View Post
    tak som zistil že je to na mojeje strane na inom pc a inom poskytovatelovi internetu som sa prihlasil. Je možne že je chyba na strane poskytovatela internetu?
    Teoreticky to možné je, ale prakticky moc ne. Zkusil jste jiný prohlížeč? Jestli to není v "doplňcích" nebo nějakých zásuvných modulech (jestli je opera má).

  6. #16

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    mam problem s tim, ze dost casto nemohu najit konkretni pratele dole v liste, abych jim mohla neco spitnout, nebo se k nim podivat. pokud je tedy nevidim nekde v chatu, tak s nimi nemuzu zacit spitat, ale musim jim napsat zpravu a kdyz odepisi a zacnou spitat sami, tak teprve pak muzu. je to mozne, ze by to bylo tim, ze mam pratel prilis moc???

  7. #17
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by kvakynka View Post
    mam problem s tim, ze dost casto nemohu najit konkretni pratele dole v liste, abych jim mohla neco spitnout, nebo se k nim podivat. pokud je tedy nevidim nekde v chatu, tak s nimi nemuzu zacit spitat, ale musim jim napsat zpravu a kdyz odepisi a zacnou spitat sami, tak teprve pak muzu. je to mozne, ze by to bylo tim, ze mam pratel prilis moc???
    Pokud dotyčný má ban, tak není vidět, že je online, protože je mu odpojen Chat server.

    Pokud znáš nick není nic jednoduchšího napsat: /w jméno text_zprávy a pokud bude offline, tak ti to napíše.

  8. #18

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojte,

    cerstvě jsem nainstalovat win7 a firefox a přesto mi při kliknutí na tlačítko hrát nyní se objeví jen bílá obrazovka. Když dám zobrazit zdrojový kód stánky objevím následující text:

    Abyste mohli hrát The Settlers Online, musíte aktivovat ve svém prohlížeči Javascript a Cookies. Prosím, zkontrolujte nastavení a zkuste to znovu.

    Evidentně mám něco špatně s javascriptem, ovšem co to je netuším, jelikož NoScript jsem neinstaloval a javascriptové stránky mi fungují normálně.

    Díky za odpovědi

  9. #19
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by broukbezpytlik View Post
    Ahojte,
    cerstvě jsem nainstalovat win7 a firefox a přesto mi při kliknutí na tlačítko hrát nyní se objeví jen bílá obrazovka. Když dám zobrazit zdrojový kód stánky objevím následující text:
    Abyste mohli hrát The Settlers Online, musíte aktivovat ve svém prohlížeči Javascript a Cookies. Prosím, zkontrolujte nastavení a zkuste to znovu.
    Evidentně mám něco špatně s javascriptem, ovšem co to je netuším, jelikož NoScript jsem neinstaloval a javascriptové stránky mi fungují normálně.
    Díky za odpovědi
    co máš za pluginy a zásuvné moduly instalované do FF ?
    máš flash?

  10. #20

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Ano, flash mám nejnovější verzi. Z modulů mám Google Update, Pando Web Plugin, Raidcall plugin, Flash 11.7.700.169. Adblock mám pro celou doménu thesettlersonline.cz vypnutý, ale ten jsem instaloval až potom co jsem zjistil, že mi to nefunguje.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.