Results 1 to 3 of 3

Thread: [Volunteers] Moderation Team

Community Manager BB_Sious's Avatar
    Monde
    Kouzelnictví

[Volunteers] Moderation Team

Dear Kouzelnictví Settlers,

Moderators help newcomers and make sure all players adhere to the best in-game practices possible, as per our Terms of Service and Code of Conduct. This is their main focus. We appreciate our volunteer moderation team as they have been a tremendous help over the years.

Because it has been a while since we had an active moderation team, I would like to take this opportunity to present the currently active moderators.

We are always on the lookout for new additions, so if you feel that you might fit the bill, feel free to contact me privately for more information regarding moderator applications.

MOD_Djabel

Feel free to approach them in-game or send them your questions via forum PM.

Have fun Settling!
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

Chat-Moderator MOD_DJABEL's Avatar
    Monde
    Kouzelnictví
    Milí osadníci,

dovolte, abych se vám představil jako nový moderátor pro CZ/SK komunitu. Hru hraji 4 roky. Jako moderátora pro chat a fórum mě najdete pod nickem MOD_Djabel. Budu se snažit být přínosem pro všechny hráče. K dispozici jsem vám jak na hře, tak i na fóru. Dotazy týkající se hry rád zodpovím přes PM.

Příjemnou hru přeje
    MOD_Djabel

Chat-Moderator MOD_Flavius's Avatar
    Monde
    Kouzelnictví
    Vážení osadníci,
    představuji se vám jako nejnovější člen moderujícího týmu pro hru Settlers online. Budu zastávat pozici moderátora pro komunitu CZ/SK.

Settlers hraji online téměř 6 let. Věřím, že moje znalosti ze hry pomohou vyřešit problémy a budu dobrým pomocníkem, rádcem a přítelem vám všem.
    Neváhejte mě kontaktovat pro pomoc nebo radu zde na fóru nebo přímo ve hře.

Budu vám k dispozici a věřím, že společně najdeme způsob, jak vyřešit všechny problémy ve hře ke spokojenosti všech zúčastněných a hra bude druhým domovem pro nás všechny.

Přeji vám všem šťastnou hru
    MOD_Flavius