Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Nepřišel mi dárek

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Nepřišel mi dárek

    Dobrý den
    Proč mi nepřišel dárek jako všem ostatním skládající se z rozhodné průzkumnice; vylepšeného plovoucího domu; velkého domu osadníku? Když jsem psal tiket tak mi bylo zděleno že nemám nárok jelikož jsem se nezúčastnil výroční události. Tak jsem našel dalších min 10 lidí kteří se také nezúčastnili a dárek jim přišel. Tak proč tedy mě ne ? a když jsem včera tento argument vznesl tak už mi žádná odpověď nepřišla.
    Děkuji za reakci.
    Sabada

  2. #2

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    dnes jsem zjistil,ze ani ja jsem ten balicek nedostal-kazdy v cechu ma 4x rozhodnou pruzkumnici-jen ja 3x a vyrocni udalosti jsem se zucastnil

  3. #3
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví
    Hello sabada,

    The first Community Goal rewards that have been sent again to some players a some weeks ago was done via an automated process to make sure it is sent to the intended recipients. If you have not met all the pre-requisites, you will not receive this package.

    If you have further questions, you may contact our Support team.

    Regards,
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  4. #4

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    BB_Sious,sedim na hre kazdy den-event plnim vzdy celej i ten vyrocni s balonky-darek neprisel,stala se opet chyba a svede se to na hrace

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.