Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Observatoř, proviantní generálové se objevují a zase mizí

  1. #1

    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    Observatoř, proviantní generálové se objevují a zase mizí

    Dobrý den, stává se mi, že po použití observatoře se na dobrodružství vylodí proviantní generálové, ale hned zase zmizí a začnou se stavět znovu. Nelze jim odebrat jednotky a pokud se je podaří odebrat, tak se v momentě vrátí zpátky. Pokud generála zkusím přesunout, skočí po chvíli na původní místo a začne se opět stavět znovu. Takto se objeví a zmizí třeba 5x za sebou.

  2. #2
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví
    Hello katsyu,

    Our developers are working on this issue and this will be fixed in a future version of the game. Thanks for your patience!

    Regards,
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  3. #3

    Join Date
    May 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj provianty a santy jste pořešili to děkujeme

    ALE přesun z dobro na dobro stále pořešeno není , (jen částečně)
    mám aktivní observatoř a nusalu vyskilovanou na 2m4s ale jede 8minut tam, zpět jede už jak by měla za 2m4s to je už ok
    tak že ještě opravte tuhle maličkost a bude to na 100%
    Last edited by Kralyks1234; 01.08.19 at 15:34.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.