Reply to Thread
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32

Thread: Lagy

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví

    Exclamation Lagy

    Jak je přihlášených více hráčů, tak server těžce nestíhá a laguje. Ráno a v noci je to prý lepší, předpokládám, že hraje méně lidí.

    Díky tomu se dějí věci při bojích na dobrodružství, občas zmizí poštou zaslaná věc, z buffování budov se stává nekonečný proces, atd. Je to opravdu velmi iritující.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Dnes mi po ztratach bonusovych kosu zmizelo i 10 stavebnich povoleni, stale mi sede svitej v nabidce, mam screenshot, ale 10 povoleni mi to nevrati ... grrr

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    tak nakonec se projevilo po 10 minutach a povoleni mi tak nezmizely bez náhrady, skoda ale zmizelych kosu ... nekde je chyba, netusim kde

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Moderátoři, někdo mi tu smazal post ze včerejška?
    Last edited by Papik; 08.02.13 at 10:20.

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    jj me taky

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    47
    Monde
    Kouzelnictví
    Velmi zajimave, to mazani postu.

  7. #7

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Flash verze 11,5,502,149 v prohlížeči Opera verze 12.14 bez ohledu na nastavení velikosti úložiště funguje bezproblémů většinou do 10. hod ráno, večer je to pak zpomalené na úroveň, kdy se mi načítá např. ikona na přidání bonusu přes 93 vteřin (měřeno včera, po vyčištění prohlížeče CC Cleanerem). Je to celkem nepříjemné a více méně nehratelné.

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Asi nemravná cenzura nebo už laguje i forum ;-)

    Přitom můj příspěvek byla vlastně reklamace platícího zákazníka. Důrazná, ale slušná a korektní. Buď to tedy neuneslo něčí ego nebo přišlo nařízení o smazání z vyšších míst.

    Třeba se k tomu nějaký správce vyjádří, jak by minimálně slušnost velela.
    Last edited by Papik; 09.02.13 at 12:53.

  9. #9
    SipkovejRuza
    Guest
    Napsal jsi na podporu?
    Tady ti to nepomůže ... podpora může zkontrolovat logy a vrátit co zmizelo.

  10. #10

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    Zeptám se je nějáké oficiální stanovisko k tomu že to tak laguje a ještě přidám ... když to začne lagovat tak mi začne naskakovat hláška spojení se serverem bylo ztraceno a potvrzeni "OK" a následuje odpal ze hry dol ogovací obrazovky a mužu opět použít "hrát nyní" a čekám pět minut na započetí logovací fronty ....

    EDIT : opomenu chat ingame který se spíš restartuje než funguje ...

    nechci být hnidopich ale pokud servery nestíhají nápor nebo nestíhá připojení tak kde je problém trochu přitlačit na želze nebo to aspon s grácí oznámit a řešit to ?? Neříkejte že to táhnete na 486tce v garáži a modlíte se aby soused nenašel připájený kabel na modemu kterým ste připojení k netu. 5ekl bych že nejden člověk si koupil nějáký ten diamant takže už by mohl být i nějáký ten výdělek...
    Last edited by Gungan; 15.02.13 at 17:00.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.