Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 32

Thread: Lagy

  1. #21

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    lagy,lagy,lagy,uz se to neda skoro hrat. info o tom co se po update stalo nikde,info kdy to napravi nikde..GJ Blue Byte..MMO roku,si delaj legraci ne
    Last edited by Galaxitus; 03.03.13 at 14:18.

  2. #22

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    A jste trapní nejvíce s tím, že tady není schopný nikdo odpovědět ani na jeden dotaz...to mně pak vysvětlete, na co to forum máte???

  3. #23

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MOD_Gryphem View Post
    Tohle je beta => hra je pořád ve vývoji. Takže to, že není optimalizovaný systém není nic nežádoucího. Právě naopak. Vývojáři ví na co reagovat.

    no tak je týden po updatu a troufnu si říct že te 486tce odešlo chlazení a veverka vám odhryzla koax k internetu a nosíte to ted po kyblíkách ... Jako kluci nechci být hnusný ale to zlepšení , .. avizované zlepšení nula ... nevím co vám ten programátor opravoval ale měli byjste ho pořádně přetáhnout karabáčem.
    To máte sakra fakt takový problém s hrou že vám nestíhá ? Výmluva s betou je dobrá ale už ohraná ...
    ANO hraju to zdarma ale teda spíš nehraju .. místo odreagování se spíš naseru dycky.... šlo by nahodit nějáký graf jak je to s přístupem a kapacitou výkonu nebo tak něco ?? jakmile se přehoupne čas do špičky a připojí se víc jak pět lidí tak to začne lagovat ne a odezva klesá s bufama někdy i nad 15 minut jako to je tragédie ...

    díky za odpověď .. Gungan

  4. #24
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MOD_Gryphem View Post
    S následujícím větším updatem přijde i optimalizace systému. Mělo by to výrazně pomoct.

    Ta 486tka společně s modemem mě opravdu pobavila. Připomělo mi to jeden výrok: "Takhle si Hurvínek představuje válku."
    Tebe to pobavilo, mě spíš rozplakalo...
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  5. #25

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Bohuzel zazivam podobne veci, dva nastejno poslani generalove dorazi do adventury i s rozdilem 10+ minut, dost casto je potreba hru restartovat, aby se obnovili veci v nabidce, nebo zmizeli jiz brourane budovy, .....

  6. #26
    SipkovejRuza
    Guest
    je někde informace (pro CZ)
    ... jaké servery
    ... kolik serverů
    ... umístění
    ... technologie
    ... kolik je lidí online ... nějaký graf za den určitě máte

    je to fakt hrozné ... bonusy, přepínání mezi přáteli, ostrovem a dobrodružstvím, trh, načtení tvorby jednotek, zásobárny ...

    a je to smutné ... těšili jsme se na update a i když byl o týden posunut, tak se to nevyřešilo ... škoda

    ano je to BETA ... ale není to už jen výmluva

  7. #27

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    No je 20:37 už hodinu tady zevluju a snažím se obonusovat baráčky , stavět pšeničné pole a poslat armádu na dobrodružství.

    Bonusy naskakují cca s 35 vteřinovým lagem občas teda některý ne ...
    Pšeničné pole stavím tak že naklikám tři a za čtyři minuty mi to načte postavení projede to rychloodpočtem všecky tři pole a můžu stavět další tři
    Armádu sem poslal tam to jelo jakože skoro na čas 5 minut sem pet minut tam :-) ale když sem sip oslal generála na cestu zpět pro zbytek vojáků tak po dvaceti minutách se teprve oběvil odpočet kdy se genrál vrací ...


    tož jako kluci to néééé , to si vemte ty vaše dárky za nejlepší MMO roku a kupte za to fakt trochu lepší výkon. Hurvínek si válku představuje jednoduše já todle taky. pokud to jednoduchý není tak mě vyveďte z omylu ...
    Avizovaná odstávka na 6.3. .... kashi tam v tom deníčku slibuje nové dobrodružství a úžasné fičůry. Jako se asi zamyslete jak to stíhá server doted a bude stíhat potom. to že tam naperete kupu nového a dalsiho "balastu" tak bych řekl že to moc nezrychlíte. Spíš naopak. Možná by jste mohli příští odstávku věnovat čistě jen optimalizaci a pokusu odstranit ty strašlivé lagy než tam cpát novinky. Určit ano skopčáci to asi na serveru taky mají a my chcem samozřejmě taky novinky a vychytávky ale skopčáci to asi mají server na trochu jiném levelu.

    doufám Doufám DOUFÁM že ta vaše odstávka k něčemu bude ne jak ta poslední kdy ste těch lagů přidali o 25% víc možná pokud to přidá další lagy se na to vykašlete uplně a omluvte se že to jen podělá server a nechte to tak jak je .. já obchodní nabídku oželím a nové dobrodrůžo taky když mě to nesebere půl roku života ....

    Gungan

    EDIT : no tak nevím zda sním či bdím .... dva generálové jeden zkušený zotavují se 2 a 4 hodiny ... ten diamantovej je zotavený a tomu normálnímu zbývá 3:33 ... tak to si už děláte prdel ne ?:-) a to ten diamantovej padnul asi pět minut po tom normálním .... kluci vazne stim neco delejte todle je na nějáký bulvární článek do Blesku
    Last edited by Gungan; 05.03.13 at 23:35.

  8. #28

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    No, řešení je hrát na EU serveru, tam je to sice taky beta, ale už tam asi nezkouší kolik lidi vydrží. Myslím si, že lidi co to hrají zadarmo vydrží víc než ti co do toho sem tam hodí nějakou kačku. Otázkou je koho chtějí provozovatelé u této hry udržet. No nic, minimálně se vrátím na EU server.

  9. #29

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    celkem me nastvalo ze jsem vyslal dva generali hra ukazala jak se mi to krasne povedlo je vyslat akorat boj tvrval nejak dlouho tak ci rikam kde je zrada..
    po odjeti a znovunajeti do dobrodruzstvi jsem zjistil ze jeden z generalu vubec nevyrazil na cestu.. v tomto se hra chova nejak divne

  10. #30

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Earth
    Posts
    78
    Monde
    Kouzelnictví
    Gungan Vyvedu tě z omylu, DE servery a především S1 lagují ještě více. Při každém eventu je to takřka nehratelné a jsem velmi zvědav zda se bude opět opakovat situace z loňska při oster eventu (pár dní se nešlo vůbec lognout...).
    Prej "Nejlepší klasická hra v prohlížeči a Nejlepší vztah s komunitou"

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.