Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 32

Thread: Lagy

  1. #11
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    S následujícím větším updatem přijde i optimalizace systému. Mělo by to výrazně pomoct.

    Ta 486tka společně s modemem mě opravdu pobavila. Připomělo mi to jeden výrok: "Takhle si Hurvínek představuje válku."

  2. #12

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MOD_Gryphem View Post
    S následujícím větším updatem přijde i optimalizace systému. Mělo by to výrazně pomoct.

    Ta 486tka společně s modemem mě opravdu pobavila. Připomělo mi to jeden výrok: "Takhle si Hurvínek představuje válku."
    No hurvinku, ale to, ze vam to nelaguje kvuli HW, ale kvuli tomu jak je cela hra napsana a jak efektivne ten HW potom vyuziva, je jeste horsi nez kdyby nestihal HW.

  3. #13
    Vicodine's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Já se přidám:
    Dnes mi kamarád buffoval mincovnu a výrobce zlata. Mincovna byla nabuffovaná hned, výrobce zlata za 23 minut. Bylo to okolo 22 hodiny. Krása.

  4. #14
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Martinus85 View Post
    No hurvinku, ale to, ze vam to nelaguje kvuli HW, ale kvuli tomu jak je cela hra napsana a jak efektivne ten HW potom vyuziva, je jeste horsi nez kdyby nestihal HW.
    Tohle je beta => hra je pořád ve vývoji. Takže to, že není optimalizovaný systém není nic nežádoucího. Právě naopak. Vývojáři ví na co reagovat.

  5. #15

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Beta 2,5 roku?Jediná hra o který vim,že je takhle dlouho v betě.Spíš univerzální výmluva.

  6. #16
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by fooly View Post
    Beta 2,5 roku?Jediná hra o který vim,že je takhle dlouho v betě.Spíš univerzální výmluva.
    A co třeba WoT? Oficiálně je to taky beta... teda pokud vím.

  7. #17

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zbývá mě ještě 4 povolení stavět, ale nejde to. nejdou mě ani bourat ani stavět budovy. co to je za bordel

  8. #18
    SipkovejRuza
    Guest
    refresh / reload

  9. #19
    BigBang
    Guest

    Lagování

    Po upgrade a zvýšení výkonu začala hra brutálně lagovat. Na obchodě trvá potvrzení 30-45 vteřin. Pokud se v té době něco prodá, tak se mi to zasekne navždy. (Do restartu)
    Armádu dám přesunout jednou to ukazuje dorazí za 15 minut, pak najedou 29 minut.
    Uložení nových jednotek u generála cca 20 vteřin.
    Generál začal při útoku poskakovat jako žába. Prostě se někdy zrychlí a začne asi teleportovat.
    Buffování přátel skoro nejde udělat .
    Přechod na a z dobrodružství tak 20 vteřin.

    Jestli tohle bylo vylepšení výkonu, tak prosím zhoršit. Předtím se to nestávalo. A když tak né tak často.

  10. #20
    BigBang
    Guest
    Tak zírám, že blbne i fórum. Mám napsané normální věci v editaci to vypadá správně, ale prezentuje to nesmysly. Áchjo

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.