Closed Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Přihlášení jen na fórum + odkazy

  1. #1
    SipkovejRuza
    Guest

    Exclamation Přihlášení jen na fórum + odkazy

    Podle mne je heslo a jméno stejné pro hru i fórum nebo se pletu?
    Proč mi nejde přihlásit jen na fórum?
    Jak se liší přihlašovací údaje ... od settlers mi po registraci nepřišlo nic.
    Ani mail a ani jméno do hry nefunguje

    Další ... když se přihlásím na hlavní stránku a klepnu na tlačítko fórum, tak se mi otevře v tom samém okně .. změňte 'target' na otevřít v jiné záložce.
    Mám dojem, že stejně to funguje i ze hry ... ano ze hry je to stejné ... odstřelí hru ... teď jsem si to zkusil ... chat pryč a nové přihlášení

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Ze hry se mi forum otevře v nové záložce. Na hlavní stránce se forum otevře ve stejné záložce.

  3. #3
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SipkovejRuza View Post
    Podle mne je heslo a jméno stejné pro hru i fórum nebo se pletu?
    Proč mi nejde přihlásit jen na fórum?
    Jak se liší přihlašovací údaje ... od settlers mi po registraci nepřišlo nic.
    Ani mail a ani jméno do hry nefunguje

    Další ... když se přihlásím na hlavní stránku a klepnu na tlačítko fórum, tak se mi otevře v tom samém okně .. změňte 'target' na otevřít v jiné záložce.
    Mám dojem, že stejně to funguje i ze hry ... ano ze hry je to stejné ... odstřelí hru ... teď jsem si to zkusil ... chat pryč a nové přihlášení
    Ze hry se fórum otevírá v nové záložce.
    Z hlavní je ve stejné.

  4. #4
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den,

    na fórum se přihlašuje přes hlavní stránku, po přihlášení stačí jenom přejít na fórum.

    BB_kahsi

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.