Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: [Feedback] Change log 20.11.2018

  1. #1
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví

    [Feedback] Change log 20.11.2018

    Dear settlers,

    Now that you have read the latest change log, we would love to know your feedback.

    Feel free to leave them in this thread.


    Happy commenting!
    BB_Sious
    Last edited by BB_Sious; 12.11.18 at 15:09. Reason: link
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  2. #2

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Game does not load after update. It says "error in zone, please try again.

  3. #3

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    53
    Monde
    Kouzelnictví
    Nejsi sám, A_T_F. Počkám pár hodin, jestli se to nesrovná. Jinak budu muset napsat na podporu.

  4. #4
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví
    Dear Settlers,

    The game servers have been closed due to a technical complication. We hope to get it back up at approximately 16:00 CET today or sooner.

    We appreciate your patience and understanding!

    Regards,
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  5. #5

    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Dunno if anybody reported it, but with bonuses are barracks totaly broken... every 25MS i got bigger and bigger number for time to finish....for 100 MS i got around 16h to finish them :-D thats kinda "cute" :-D (its broken after i buyed new training grounds)

  6. #6

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Feedback to Happy 6th anniversary!

    Greetings Settlers,
    The Czech version of The Settlers Online celebrates its sixth anniversary today! As a small token of appreciation, we've sent some gifts.
    You should read the Czech chat.
    Long story short players are a little bit disgruntled from the gifts. They are talking about trash received in inbox. If something is special, the gift should be special too.

  7. #7

    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Morava
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsem poněkud rozpačitá z úkolu týdenní výzvy, v němž se má odjet určitý počet dobrodružství. Zajet 3 STEJNÁ dobrodružství po sobě... Pokud má být cílem tato dobrodružství hráčům znechutit, gratuluji, velmi záhy se to podaří. Navíc podotýkám, že ve vývojářském deníčku bylo psáno, že v úkolech nebude nic, co by mohlo být ovlivněno náhodou. A zrovna vlastnictví map některých dobrodružství tou náhodou ovlivněno je, ať už se jedná o scénáře nebo následná dobrodružství z 1001 noci. Kdyby pro daný úkol byla nastavena obtížnost dobrodružství, hráči by si sami mohli vybrat, co pojedou. Ale to by mohlo být zbytečně zábavné. Chcete navyšovat kapacitu obytných budov? Smiřte se s tím, že si nebudete hrát, ale stanete se dělníky u pásu.

  8. #8
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Is the second maintenance final or should we await third attempt?

  9. #9
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví
    Hello Settlers,

    I'm sorry to hear you did not enjoy some elements of the weekly challenge and the gifts sent on the 20th. We appreciate the feedback and have noted this with the production team.

    As for a third maintenance, we really do not want to interrupt your fun, unless it is really necessary and right now, it is not necessary.

    Regards,
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by KHSnorlax View Post
    Jsem poněkud rozpačitá z úkolu týdenní výzvy, v němž se má odjet určitý počet dobrodružství. Zajet 3 STEJNÁ dobrodružství po sobě... Pokud má být cílem tato dobrodružství hráčům znechutit, gratuluji, velmi záhy se to podaří. Navíc podotýkám, že ve vývojářském deníčku bylo psáno, že v úkolech nebude nic, co by mohlo být ovlivněno náhodou. A zrovna vlastnictví map některých dobrodružství tou náhodou ovlivněno je, ať už se jedná o scénáře nebo následná dobrodružství z 1001 noci. Kdyby pro daný úkol byla nastavena obtížnost dobrodružství, hráči by si sami mohli vybrat, co pojedou. Ale to by mohlo být zbytečně zábavné. Chcete navyšovat kapacitu obytných budov? Smiřte se s tím, že si nebudete hrát, ale stanete se dělníky u pásu.
    Naprostý souhlas. Odměna za týdenní výzvu není zrovna štědrá, ty počty jednotek, které vyhodíš nejsou malé, ale přesto jsem to chtěl zkusit.
    Tímto to ale zabíjí totálně. Takže nic pro mne.
    Také mne napadlo, že jsem četl že to nebude ovlivněné náhodou. Ale přesto to tak je. Zcela náhodou Poklad moudrosti nemám a u kupce ho nevidím.
    A ani nepředpokládám, že by upravili lot na 3. zloději, aby mi stačilo to zajet jen 3x.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.