Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 36

Thread: Vše o boji a blokování

  1. #21

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Jen bych chtěl dodat že v tomto topiku by mohlo být napsáno, že generál bez jednotek může přejít přes obsazené území bez chycení. Například pro mě jako velkou lamu to byl oříšek u dobrodružství Koňský hřbet, kde se začíná na druhé straně ostrova a já nikde nenašel jestli to projdu s generálem bez jednotek. Tak pro lamky jako já by bylo super to někde v návodu zmínit . Jinak odvádíš naprosto úžasnou práci a hodně jsi mi pomohl při hraní

  2. #22

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    ked sa general presuva, tak nieje odchyteni taborom. a nezalezi ci tam su jednotky alebo ne. General je odchyteji jedine ked utoci.

  3. #23

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by shimimi View Post
    ked sa general presuva, tak nieje odchyteni taborom. a nezalezi ci tam su jednotky alebo ne. General je odchyteji jedine ked utoci.
    Tak to jsem raději nezkoušel, ale teď když už to vím, tak se toho nebudu bát. Děkuji za upozornění

  4. #24

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    na tábot Jednooka

    Postačuje:
    95x kavalerie + 105 rekrutů

    ztráty:
    rekuti 100%
    kavalerie 0%

    6 kol. a vítězství :-)

  5. #25

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj taky bych mel jeden dotaz... jak zjistim kdy zacne prvni general blokovat prvni vesnici , jak zjistim jestli jde druhej general dost pozde nebo dost brzo , jak zjistit kdy je to bezpecny?!... ... proste jak to nepodelat ...

    u vetsiny her je vtim nejakej logickej vzorec kterej se da od neceho odvodit ale tady mi budto neco dost podstatnyho unika nebo je to naplanovatelny jen od voka ... coz je pru*er

  6. #26
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Jedno pomalé kolo (20s) stačí, aby generál prošel zónou tábora přímou cestou. Odpočítej si vlaječky a uvidíš
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  7. #27

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    diky ... ktomu bych asi potreboval vedet kolik vlajek mam necaht jit prvniho nez vypustim druhyho ... popripade jak dlouho cekat potom co blokator obejde stan hlavniho utocnika? ..... a nebo na jakou vzdalenost dat stany od sebe kdyz to vypustim zhruba s vterinovym spozdenim? ... potrebuju nejakej konkretni udaj se kterym se da pocitat a to doslova

    sem este lama mam zasebou 2 pokusy .... myslim ze je jasny jak to dopadlo

  8. #28

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    43
    Monde
    Kouzelnictví
    Precti si prosimte poradne prvni stranku tohodle vlakna. Najdes tam i zakladni casove udaje:
    - generál dojde od jedne vlajecky ke druhé za 3.33 sekundy
    - generál dojde k taboru a nez zacne boj uplyne 5 sec

    Z toho ti vyplyva, ze pokud pouzijes blok 1R, tak rozsah zony blokovaneho tabora kterou prochazi general utocici na jiny tabor nesmi mit vic jak 6 vlajek.
    U round bloku mas toho casu vic - pocet kol bloku * 20 sec + 20 sec na bourani tabora (pokud blokujici general vyhraje)

  9. #29

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    pockej a jak presnej musim bejt? ... desetina? vteriny? vterina?

    a neboj cetl sem to cely jen mi nedava smysl to r1 ... r200 a r-35 ... je to jen na tech fotkach ... ze by nejaka legenda?
    Last edited by Fusher; 11.02.14 at 01:20.

  10. #30

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    43
    Monde
    Kouzelnictví
    Predpokladam, ze jde o ten blok z Temnych veleknezu. Ten obrazek znamena, ze posles generala s jednim rekrutem (1R) na tabor T4 = general blokuje tento tabor na 20 sec a umozni, aby jiny general stihnul projit zonou T4 na tabor V1. Ten druhy general bude mit 200 rekrutu (200R). To -35R znamena, ze v boji prijdes o 35 rekrutu.
    General poslany na tabor T4 samozrejme boj prohraje (to je to -1R) a bude trvat 2h, nez se z toho vzpamatuje.

    Co se tyka presnosti, tak casto je to o vteriny. V navodech je zpravidla ukazano kam umistit generaly a pak je posilas jednoho po druhem (v poradi uvedenem v navodu). Bohuzel nekdy je server zatizen tak, ze to trva delsi dobu nez general vyrazi z tabora a diky tomu se casovani rozhodi. Pak ti nezbude, nez generaly odvolat a zkusit to znova nebo jit bez bloku.
    Last edited by Lord_X; 11.02.14 at 13:00.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.