Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 36

Thread: Vše o boji a blokování

  1. #11
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by dtommi View Post
    Seff: Tak to ještě někdy zkusím, ale jde mi o to, že jsem to chtěl zkusit, ale když mi tam dojel generál, tak boj trval ani né 1 sec, prostě nejel ani ten báner a rovnou mi to napsalo, že jsem prohrál.
    Nebo jsem udělal chybu, když jsem poslal rekruty proti psům, který mají bonus (první útok) ?

    Lucas: děkuji
    I psi mají se počítají jako 1 kolo. Na tom nezáleží.

    To byla nějaká "zajímavá" chyba. Nikdy se mi nestalo, aby blok trval 1s.

  2. #12

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ta "zajímavá" chyba už se mi stala taky (2x). Nešlo sice o blok, ale generál sotva došel k táboru a za vteřinu už mi to hlásilo, že prohrál bitvu a vrací se zpět. Dle reportu boj trval vždy minimálně dvě kola...

  3. #13
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Armes View Post
    Ta "zajímavá" chyba už se mi stala taky (2x). Nešlo sice o blok, ale generál sotva došel k táboru a za vteřinu už mi to hlásilo, že prohrál bitvu a vrací se zpět. Dle reportu boj trval vždy minimálně dvě kola...
    Opravdu? To je divné. Možná by to chtělo report na tech. podporu. Pěknou/stručnou zprávu.

    Mě se to opravdu ještě nestalo.

  4. #14

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Toto by zasloužilo "Sticky" - 5 hvězdiček. Dílky.

  5. #15
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Yograin View Post
    Toto by zasloužilo "Sticky" - 5 hvězdiček. Dílky.
    A taky dostalo .

  6. #16

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravim, zaujimalo by ma ci je mozne porazit tabory na ostrove, aj kombinaciou jednotiek kedy nebudu take velke straty. Nerozumiem totiz tomu , ze potrebujem rozbit 2 svoje armady, kvoli jednemu taboru, pride mi to trosku nelogicke...

  7. #17

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Některé tábory jednou armádou rozbít nejdou. Jiné by šly, ale většina lidí raději obětuje 400 rekrutů než třeba 100 vojáků.
    1 voják má asi stejnou cenu jako 10 rekrutů a vyrábí se 4x déle.

  8. #18

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Upozorňuju na změnu, která proběhla při poslední odstávce serveru. Útočná zóna pastí se už vůbec nezobrazuje, takže vás to ani nijak neupozorní, když povedete generála kolem pasti. Pozor na to.
    viz - http://forum.thesettlers-online.cz/t...ull=1#post1627

  9. #19
    McKvak's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Hradec Králové
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Dotaz: dá se nějak určit jak dlouho tam generál půjde? Dá se to jasně spočítat podle červených kolíků vyznačujícíh cestu, ale ví někdo kolik vteřin mu trvá dojít od kolíku ke kolíku?

  10. #20

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, mám poznámku k bloku na táborech 9-12 9-14. Rozestup mezi generály je třeba mít cca mezi 20-22s. Ještě si s tím trochu pohraju a dám vědět, jaký rozestup je bezpečný. Při 16 sekundách náskoku byl můj hlavní generál dostižen.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.