Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: bonus dort 50%

  1. #1

    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví

    bonus dort 50%

    Ahoj, bonus jako by neexistoval od včera celý den dostávám 36 balonků (12+12+12) namísto o 50% více tedy 18+18+18 ... je to docela smutné zkusil jsem promazat cache prohllížeče nahodit si bonus sám i nechat si nahodit... ale 50% dort prostě nefunguje jak má - kompenzace?
    Last edited by LostinTranslate; 25.09.18 at 09:01. Reason: chybka v číslech

  2. #2

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    53
    Monde
    Kouzelnictví

    Unhappy

    Je to rozbitý.

    Jak tuto chybu obejít? Až donese do skladu balónky, zrušit daný řetězec v hale a nahodit znova. Pak se balónky připisují včetně bonusu.
    Tak tuto informaci dementuji, nefunguje ani toto. Byl jsem na dobrodružství a stejně se odepsaly.
    Last edited by Ticho--Brahe; 25.09.18 at 10:15.

  3. #3

    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    hmm, tak jako taky u toho spousta lidí nemůže sedět pořád aby to co hodinu měnili... myslím si že tady je hotfix nasnadě a ideálně co nejdřív protože takhle se 100% nedá stihnout ten komunitní cíl za první týden, buď ho snížit a nebo prodloužit..

  4. #4

    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Otestoval jsem bonus nástroje - resp sada nářadí 100% a ten funguje jak má

  5. #5
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví
    Hello Settlers,

    The issue with master's toolkit and the petite cake buff have been passed on to our development team for further investigation. Thanks for letting us know.

    Regards,
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  6. #6

    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Sious View Post
    Hello Settlers,

    The issue with master's toolkit and the petite cake buff have been passed on to our development team for further investigation. Thanks for letting us know.

    Regards,
    BB_Sious
    good to know, but im sure im not the only one with this "error" and since we have to do 500 mil. baloons as comunity first day was kinda scratched by nonfunction buffs and i think it will affect our chances to get it done...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.