Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Přibývání osadníků do populace

  1. #1

    Join Date
    May 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Přibývání osadníků do populace

    Ahoj všichni,

    od začátku fotbalového eventu 2018 mi nepřibývají osadníci do populace. Během posledních několika hodin šla moje populace z 5521/5960 na 5518/5960 (Vyprázdnilo se několik dolů). Nelze je ani přidat z hvězdy.

    Je možné, že to je následkem updatu 19.06.2018 ale pouze jsem si toho doteď nevšiml.

    TeronKellerus

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojky,
    ja len doplním info od TeronKellerus.
    Počet osadníkov mi začal klesať po spustení dobrodružstva "Tréninkový zápas". Zo skladu osadníkov povolilo pridať, ale nepripísalo vložený počet osadníkov (vyrobila som osadníkov, pridala do Domu starosty, zo skladu počet osadníkov odpočítalo, ale k celkovej populácii počet vložených osadníkov nepripísalo).

    Momentálne mi stoja všetky novo postavené doly, studne, nemôžem vyrábať vojsko....

    Dúfam, že táto "chybička" bude čoskoro opravená :-)

    Rejoto

  3. #3
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví
    Hi Settlers,

    Our dev team is now working on a solution to this issue. We appreciate your patience.

    Thanks,
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  4. #4

    Join Date
    May 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Je pravda, že když jsem si problému všiml, měl jsem spuštěný 'Tréningový zápas'. Ten jsem včera dokončil a populace nyní v pořádku přibývá. Možná tento problém nastává pouze během tohoto dobrodružství.

    @BB_Sious Thanks for your attention, can I have a little question about one game mechanic?
    Spoiler
    Does a working settler (miner for example) return to idle settlers pool, when he finishes his job, or is he replaced by newly born one (from HQ, school etc.)?
    Because when my population slowly went down it looked like my dear settlers are dying. (Please ignore mass murders of recruits )

    Thanks in advance,


    TeronKellerus

  5. #5
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví
    Hi TeronKellerus,

    A settler working in a mine will continue to work in a mine until that mine collapses. When the mine collapses, the settler is then added to the unemployed settlers (Nezaměstnaní osadníci). If a settler is not unemployed, they are either working in a production building or employed in the army. Hope that answers your question.

    Regards,
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.