Closed Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Útok ve více vlnách

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Útok ve více vlnách

    Měl bych dotaz. Jak mám provést útok na tábor banditů, ve více vlnách? Nikde jsem nenašel jak to provést. Pokud pošlu jednoho generála a hned vzápětí druhého, nepřijde mi, že by bojovali oba.

    Díky za odpovědi.

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Oba nebojují. Vždy jeden po druhém. Tomu se říká vlny. Vlny v moři také nechodí současně . Pokud se snažíte na kovozuba, chucka nebo divokou mařenu zaútočit se 400 jednotkami naráz, tak to je nemožné.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak to je pekne na "nic". Myslim ze cele ty utoky jsou velkou slabinou hry
    Last edited by MOD_Gryphem; 31.01.13 at 09:39. Reason: BACHA NA SLOVNÍK! - MOD_Gryphem

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    47
    Monde
    Kouzelnictví
    Chobec - takhle ta hra funguje.

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Takže první generál padne a až ten druhý dorazí tábor banditů?

  6. #6
    Julus
    Guest
    Ano padne, ale nestratis ho, jen prijde o vsechny sve jednotky a 4 hodiny se bude lecit (2 hodiny u veterana a zkuseneho generala)

  7. #7

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Áha, já myslel, že je pošlu současně a oni pak současně zaútočí spojenými silami. Předpokládám, že do bude stejné i v případě, kdy pošlu dva generály na dva sousedící tábory ( generál bude dostižen ) současně.

  8. #8
    SipkovejRuza
    Guest
    Zkus si projít tohle fórum - návody ... je tam jak se bojuje, jak se počítají ztratý a síla ...
    vůbec neuškodí se chvilku zastavit a pročíst si poznatky lidí, kteří to hrají déle a mají zkušenosti, o které se podělili )
    můžeš hledat vlastní cestu, ale v 90% skončíš u té jejich nebo se nebudeš moc lišit

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.