Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Odměny - úkoly cechů

  1. #1
    Silamor
    Guest

    Odměny - úkoly cechů

    Považuji současný stav za nesprávný.

    Za splnění +7 cechovnich mincí
    Za dokončení cechem +49 mincí

    => neaktivni hráč naloguje po 7 dnech a z pošty vytahá 7x49 = 343 cechovní mincí
    => aktivní hráč plnící questy za stejnou dobu (49+7)x7 = 392 cechovních mincí

    rozdíl aktivní neaktivní po sedmi úkolech je 49 minci cechu.

    Zdá se mi to naprosto neúměrný. Navrhuji prohození hodnot za splnění úkolu 49 mincí a za cechovní dokončení 7 mincí. Z logiky věci by systém odměňoval aktivní hráče a motivoval je k dalšímu hraní (případně nakupování gemů (kdo nehraje určitě kupovat nebude))

    Pokud bysme argumentovali, že současný stav nutí kopat do neaktivnich ať se neřádi snažej. Oponuji tím, že pro aktivni je dostatečná motivace nakopnout neaktivniho pro spuštění dalšího questu.

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    mnoo ono by bohate stacilo keby tu celkovu odmenu ludia dostavali len ked splnia ten quest..

    inak si zabudol zmienit, ze ten aktivny v tom este necha material a nejde zistit kto vobec plni abo neplni aby si hraci mohli lahko vypomoct alebo vyhodit darmozruta

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Rozhodně ne.
    Cechovní úkoly mají být o SPOLUPRÁCI všech za cechovní odměnu...když dáš za solo úkol 90 mincí a pro cech 20 mincí, tak bude každý hrabat za sebe a smysl spolupráce pro společnou odměnu je v háji, takový systém by jen kryl darmožrouty.
    Naopak tu máš nynější možnost, že každý bude lhát o tom, že úkol splnil (proto je zde nutnost přidat do hry funkci zobrazování splnění/nesplnění cechovního úkolu) a bude se vozit, tzn.: můžeš se vozit i ty, pokud ti vadí přístup jiných lidí, pokud to vadí vašemu leaderovi, tak takové lidi vyhazujte.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Dle meho skromneho nazoru by to mohlo byt udelalo jeste jinak. Cechovni mince (podle poctu hracu v cechu) by mohly byt rozdeleni na 2x 50%. Napriklad, pokud mate za splneni urciteho poctu hracu 60 cechovnich minci, a kazdy hrac dostane 10, jakmile splni ukol, mohlo by to byt tak, ze hrac, ktery splni ukol dostane 35 cechovnich minci, a pokud se podari ukol splnit vetsine, prijdou si vsichni na dalsich 35 minci.
    V takovem pripade by hra byla vybalancovanejsi. Nektere ukoly nejsou zrovna levne - a za tech "par" minci navic nestoji. Na druhe strane jsou lide, kteri by ukol radi splnili, ale chodi z prace domu az pozdeji odpoledne, a vetsinou je v te dobe jiz ukol splnen. Pokud by to bylo tak jak rika hrac Silamor, v takovem pripade by nebyli asi moc stastni, ze dostali par drobnych.
    V podstate hraci, kteri ukol plni kazdy den, by teoreticky meli 2x vice minci, ale ti, kteri se ke hre dostanou az pozdeji, by nebyli nikterak ochuzeni.

  5. #5
    Panny
    Guest
    No vyhazovat je mohu,ale problém je v tom že nezjistim kdo z lidí v cechu mi úkoly splní,kdo nesplní.když si nechám posílat zprávy o splnění tak se stejně najdou hráči kteří lžou a sejde se mi víc odpovědí než splněných úkolů tak jsem zase na štíru kdo opravdu plní a kdo jen píše že plní.Proč nemá třeba leader cechu ve jmenném seznamu cechu nějakou ikonku která by mu ukázala Ano/Ne.A hned člověk ví kdo maká a kdo ne.

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Souhlasím s Panny, ve jmenném seznamu přdat sloupec s dokončením cech q. Ještě by nebylo od věci místo ANO/NE dát do kolonky čas splnění, tím by měl majitel/admin další prostor pro odměny v rámci cechu.

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    určitě souhlásím s tím aby se vývojáři zkusily zaměřit na Cech a vložení záložky Cechovní ukoly kde by byli všichni členové cechu a u nic datum kde by bylo nápsano splnil / nesplnil ... Pro cech a pro aktivní hráče by bylo jasně zřetelné jak se někdo snaží a někdo fláká a veze se.. tohle by byla velice příjemná věc pro cech..

    A co mě trápí je Chat aspoň ten by se mohl ukladat aspoň nějakou dobu zpět.. když Vám 2x spadne PC nebo internet nic se zpětně nedočtete..

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    To že si nedokážete ohlídat v cechu kdo splnil cq nebo nesplnil je čistě váš problém, taky to že máte v cechu hráče co na to kašlou.Jak už zde bylo psáno je to o spolupráci a taky o tom koho si nabíráte do cechu.U nás problém není a vždy se domluvíme a pomůžeme těm co s cq mají problém.Nejde jen o jednotlivce ale o celý cech a pokud na to nemáte vést lidi k tomu aby spolupracovali tak si ani cech nezakládejte.

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Luo7: Nevím proč hned tak hnusně... já si jen myslím že by to nebylo od věci.. ano lidé u nás cechu úkoly plní ale ptát se každého když se mi to sekne na jednom ukolu se mi zdá blbé.. a nesedím u toho 24 hodin denně.. a jsou lide co chodí do práce.. ale kdyby se to nekde ukazovalo bylo to dobre protože bych mohl oslovit jen ty lidi kteří to nesplnily nebo se kterýma se třeba míjím.. to je vše..

  10. #10

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Maximalni souhlas s Panny, nicmene si myslim, ze pripadny seznam lidi co splnili GuildQuest by měl být veřejny v ramci cechu.
    1#nechám posílat zprávy o splnění -> krajne debilni reseni.
    2#dát do kolonky čas splnění n. seznam od prvniho do posledniho.



Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.