Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Thread: [Contribution] World Design Day: Contest

  1. #1
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví

    [Contribution] World Design Day: Contest

    Dear players,

    You may submit your contributions to the World Design Day: Contest in this thread.

    Happy World Design Day!
    BB_Sious
    Last edited by BB_Sious; 27.04.18 at 14:39. Reason: link
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    1,000 omniseeds

  3. #3
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Question:
    By entering the contest, participants agree to assign their intellectual property rights to Ubisoft / Blue Byte
    That means intellectual property rights are transfered to UBI/BB? Or UBI/BB gains the right to use my creation? Thanks

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak je to s jazykovou verzí příspěvků?

    How is the language version of the posts?

  5. #5

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Líbilo by se mi,kdyby se u budov..dolů..prostě u všech staveb ukazovalo kolik jich mám postaveno (třeba u dolů kolik v daném levelu jich můžu mít a kolik jich mám) kolik mám postavených skladišť a pod.

  6. #6
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví
    Hello players,

    Quote Originally Posted by Ravise View Post
    Question:

    That means intellectual property rights are transfered to UBI/BB? Or UBI/BB gains the right to use my creation? Thanks
    In other words, by posting your very own artwork in this thread, you're allowing Blue Byte to use your artwork in any media (forum, website, games, etc.)

    Quote Originally Posted by Roderik View Post
    Jak je to s jazykovou verzí příspěvků?

    How is the language version of the posts?
    Since this is the Czech server, you can post it in Czech. However, you are not breaking the contest rule if you post it in another language.

    Regards,
    BB_Sious
    Last edited by BB_Sious; 30.04.18 at 10:27. Reason: punctuation
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  7. #7

    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,
    Při vyslání několika generálů současně se často stane, že hráč ztratí přehled o tom, v jakém pořadí generálové skutečně jedou. Až do samotného útoku nezbývá než doufat, že jejich pořadí je správné. Určitě by hodně pomohlo, kdyby bylo možné generály rozeznávat i na cestě. Ať různobarevnými štíty nad jejich hlavami nebo za použití jejich standartních ikon. Toto řešení by určitě spoustě hráčů ulehčilo život. Na obrázcích jsou obě varianty a je zřejmé, že barevné rozlišení by bylo smysluplnější proto, že ikony je možné rozeznat až při určitém zvětšení.

    Bohužel tady nefunguje připojení obrázku k plné spokojenosti. Proto je možné vidět obrázky na dole uvedené adrese.

    http://settlers-baanraw.blogspot.com...g-page_44.html

    Hodně zábavy u Settleru přeje všem jintapo


    Hallo,
    beim Versenden von mehreren Genis gleichzeitig kann passieren, dass man den Überblick verliert und man nicht mehr weis, welcher General jetzt als erste reitet und wer ihm folgt. Bis zum Angriff bleibt nur die Hoffnung, dass die Reihenfolge doch richtig ist. Es wäre sehr hilfreich, wenn man die Generäle auch unterwegs erkennen könnte. Sei es durch unterschiedlich verfärbte Wappen oberhalb oder durch unterschiedliche Ikonen. Solche Regelung würde sicher vielen Spielern das Leben erleichtern. Auf den Bildern sind beide Varianten, wobei die unterschiedliche Verfärbung eher sinnvoll ist, weil die Ikonen erst bei bestimmten Vergrößerung erkennbar sind.

    Leider funktioniert hier die Bildbeifügung nicht zufriedenstellend. Also sind die Bilder auf unten eingefügte Adresse zu sehen.

    http://settlers-baanraw.blogspot.com...g-page_44.html

    Viel Spaß beim Settlers wünsche euch jintapo
    Last edited by jintapo; 30.04.18 at 22:46.

  8. #8
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví
    Hello Jintapo,

    Do have any designs for the generals' shield icons? There isn't much designing involved if we just change the colors of these icons. Your idea is sound but I think this post should be in the suggestions section.

    Regards,
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  9. #9

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky sem na to myslel dávám 10 bodů z 10-ti

  10. #10

    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Hallo, In welche "Sparte" mein Beitrag landet, ist für mich eigentlich unwichtig. Ich versuche das Spiel zu verbessern. Zu Bekräftigung meiner Idee füge ich einige Komentare aus meiner Post in Spiel zu.

    Haló, ve které přihrádce můj příspěvek skončí není pro mě až tak důležité. Pokouším se jen zlepšit herní podmínky. Na podporu mého nápadu připojuji několik komentářů z mé pošty ve hře.

    Dobrej nápad! A segmentů ve hře, který by chtěly vylepšit, je mraky...
    Ahoj,
    máš dobrý nápad. Víc se mi líbí ty barevné štíty, je to přehlednější. Ikonky jsou moc malé.
    Ahoj,
    díval jsem se na Tvůj návrh. Je to pěkné a pomohlo by to. Osobně se přikláním za verzi s barvami, neboť varianta s ikonkami se mi zdá celkem rozmazaná. ( V tomto případě podle mne míň různých pixelů = win)

    Welche Muster man für die Wappen nimmt, ist irrelevant. Wichtig ist, dass man sie eindeutig unterscheiden kann in jeder beliebigen Größe. Manchmal hat Spieler nur wenig Zeit die Entscheidung zu treffen jemandem zurückzurufen und wenn ja, dann wem. Deshalb ist wichtig, dass man die Wappen klar erkennen kann. Am besten wäre, wenn die gleichen Wappen auch oberhalb der Zelte eingebracht wären. Damit konnte man zumindest der Art des Generals sehen (Nusala, MMA, Major etc.). Zusätzliche Nummerierung je, nachdem wie viele Generäle des bestimmten Typus den Spieler hat, könnte dann die endgültige Identifizierung ermöglichen. Auf der Adresse unterhalb sind einige Beispiele wie die Wappen aussehen können und auch ein Beispiel dafür, was nicht geeignet wäre.

    Jaký vzor by štíty měli, je irrelevantni. Důležité je, aby je bylo možné rozlišit v jakékoliv velikosti. Někdy má hráč opravdu málo času aby se rozhodl, jestli nějakého generála vrátí, a když, tak kterého. Proto je důležité, aby se štíty jasně rozeznaly. Nejlepší by bylo, kdyby byly stejné štíty umístěny i nad příslušným stanem. Tak by bylo možné rozeznat alespoň typ generála (Nusala, MBU, Major atd.). Připojené číslování, podle toho, kolik generálů určitého typu hráč má, by pak mohlo vést ke konečné identifikaci. Na adrese dole je několik příkladů, jak by mohly štíty vypadat, a také jeden příklad nevhodných forem a vzorů.

    http://settlers-baanraw.blogspot.com/p/stity.html

    jintapo
    Last edited by jintapo; 01.05.18 at 12:38.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.