Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Vývojáři

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    52
    Monde
    Kouzelnictví

    Vývojáři

    Chtel bych se pozastavit nad vyvojem hry,ja hraji na ceskem serveru od zacatku,to je listopad 2012,predtim na polskem serveru.Tehdy to bylo docela fajn,meli jsme ceskeho sefa komunity,ktery dovedl poradit,hraci dostavali pravidelne i nepravidelne k ruznym vyrocim pekne odmeny,hra nekam smerovala.Pak nam Kahsiho sebrali,stridaji se zde jen cizinci,se kterymi je mozno komunikovat jen anglicky a o hre nic nevi.Veskere ukoly jsou na 1 brdo,porad dokola.Docela me irituji ukoly s kosiky,nikdo je nepouziva,kdyz je nekomu nahodim,akorat ho rozcilim,kazdy jede steaky.Hra je porad dokola,jen tupe opakovani dobrodruzstvi,porad dokola.Ja uz mam par let neustaly problem s mistem na ostrove,to proste nikdo neresi,akce chrli neustale nove a nove budovy,ktere neni kde postavit.Rozumel bych,kdyby bylo nove misto aspon k mani za diamanty,rekl bych si,chteji vydelat,ale ono proste nic.Dalsi samostatna kapitola jsou bonusy,posledni zdarily bonus byli steaky,nove bonusy jen opisuji ty stare,jsou nepouzitelne.Lze se divit,ze tolik hracu na vyssich levelech konci se hrou,kvuli nude?

  2. #2

    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ja jsem nyni 63 level. Ve hre pokracuji jen proto, ze se znam, a jina ze zacatku zajimavejsi hra, by mi zase zrala spousty casu. Tak ostavam zde a gemblereni pomalu omezuji. Jinak to nekonecne toceni dober ve velkem uz mne take daavno nebavi. A souhlas s tim - prijit necim zajimavym, jako byli vanocni geni - klidne za diamanty aby byli hraci motivovani k placeni, by nezaskodilo >).

  3. #3

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Paráda a teď to jen celé dát do angličtiny, protože komunitní manažer česky neumí a pochybuji, že se naučí.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.