Closed Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Doplňování jednotek

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví

    Doplňování jednotek

    Ahoj,

    mám dotázek, teď uvažuji, že budu dělat dobrodružství "witch of the swamp"
    Našel jsem si návod, kde na první tábor potřebuješ 10 rekrutů a 190 kavalerie, po utoku 10 rekrutů zemře.
    Na další útok potřebuji zase 200 jednotek, musím se vrátit zpět na domovský ostrov k doplnění jednotek?

    Jen ještě poznamenám, že mám 2 generály a tedy můj dotázek směruje směrem, jestli mohu jednotky přesouvat vzájemně mezi armádami těchto dvou generálů, když je budu mít oba na ostrovu dobrodružství.

    snad to není moc složitě napsané: D

    předem děkuji za odpověď

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    ano pokud máš více generálů na ostrově s dobrodružstvím můžeš mezi nimi jednotky přesouvat

  3. #3
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Vasekus2012 View Post
    Ahoj,

    mám dotázek, teď uvažuji, že budu dělat dobrodružství "witch of the swamp"
    Našel jsem si návod, kde na první tábor potřebuješ 10 rekrutů a 190 kavalerie, po utoku 10 rekrutů zemře.
    Na další útok potřebuji zase 200 jednotek, musím se vrátit zpět na domovský ostrov k doplnění jednotek?

    Jen ještě poznamenám, že mám 2 generály a tedy můj dotázek směruje směrem, jestli mohu jednotky přesouvat vzájemně mezi armádami těchto dvou generálů, když je budu mít oba na ostrovu dobrodružství.

    snad to není moc složitě napsané: D

    předem děkuji za odpověď
    Tady je podobná otázka a odpověď, která by ti měla pomoct.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.