mala by som návrh na viacej vylepšení a to:

- postupné rozširovanie územia formou bojov či kúpenia za dia (kto koľko potrebuje)
- možnost stavby a upgrade špecialnych budov ktoré pridávaju raz za deň špecialne bonusy (povedzme kazdy den iny tovar a pod.)
-možnosť otáčania s budovami
- viacej medenych baní alebo zvyšenie kapacity aspon na 1000 tych ktoré sú (medi a železa sa spotrebuje najviac a ľudia chodia do prace nemože furt dostavať nove)
- moznosť zakupenia viacej recyklačiek uhlia, s baňami je problém prave kvoli zaneprazdnenosti ludí
- na trhovisku za mapky chodia hry ktore sa nikto nehrá , zmeniť to
- možnosť obchodovania s venture dobrodružstvami
- ja sa hrám 1 rok a za celý rok som v doborodruzstvách dostala len 2 špecialne budovy jedna je veža a druha nejaka ozdobna budova...zvýšit šancu na získanie špecialnych budov.

posledné a najdolezitejsie:

Každé online hra čo hrám mimo settlers aspon raz za mesiac dá nejaký event, obcas je to len krátkodobý tak 3-7 dní...ale predsa motivuje ludí hrat dalej a nie je nuda. Ludia si kupuju viacej diamantov lebo chcu dosiahnut finalnu vec co je obvykle vzacna budova. V settlers robit event 3-4 do roka je málo .... ľudí prestáva baviť sa hrať, nemaju motivaciu....!!!!