Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: pro podporu hry

  1. #1

    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    pro podporu hry

    Dobry den mam problém 11.8.2017 jsem si dal premioví učet na 7 dní fungoval jen jeden den 12.8 2017 už ne přišel jsem o 800 diamantu a bonuse za bytvy ktere jsem absolvoval střelny prach a mali statečny krejčí žadám o uvedení na pravou miru nebo na navracení diamantu.Předem děkuji s pozdravem wolhamer.
    Last edited by wolhamer; 13.08.17 at 18:30.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    [QUOTE=wolhamer;18729]Dobry den mam problém 11.8.2017 jsem si dal premioví učet na 7 dní fungoval jen jeden den 12.8 2017 už ne přišel jsem o 800 diamantu a bonuse za bytvy ktere jsem absolvoval střelny prach a mali statečny krejčí žadám o uvedení na pravou miru nebo na navracení diamantu.Předem děkuji s pozdravem wolhamer.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den, chtěl by se zeptat jestli uděláte nějaký update pro klienta. Když hru zapnu tak se mi objeví abych stáhnul Google nebo Adobe flash player obě věci mám a nejde to díval jsem se i na návod, ale nevím kde změnit cestu k pluginu děkuji za odpověď..

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.