Closed Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 37 of 37

Thread: Přihášení do hry

  1. #31

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Kontaktujte podporu!

  2. #32

    Join Date
    May 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    ani dnes se pres maxthon 5 nejde pripojit dokonce ani pres 4 uz DNS promazavani taky nepomohlo proste je to rozbity ve hre uvas na serveru ,tak tosi to opravte
    uz moc prohlizecu nezbyva skousel sem v cem hra jede


    maxthon nitro - orezana verze maxthonu (tam ovsem nejde v TSO strance zvetsovat pismo)
    pole moon - pismo taky nejde
    safari - pismo taky nejde, zde navic nejde ani prechod s fuul screenu do normalu neprakticky prohlizec na TSO
    chrome -jen zde to nacte ale trva to hodne dlouho ,ale pak to tam jde pismo +/-

    ps:to byl priklad v cem to jde ale nalogovani do hry tam trva taky ohodne pomaleji jak obvykle
    od 9.4.2019 od té udržby je oříšek se do hry dostat netrva to par minut ale inekolik desitek minut
    30min cekat , kdo ceka dyl pak zkuste napr maxthon nitro je sice orezani nic neumi ale do hry se aspon dostanete me t otrvalo z nitrem 5-10min dnes
    vcera 2minuty

  3. #33

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Znova opakuji, musíte kontaktovat podporu.Tady nikdo nic nevyřeší.

  4. #34

    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den, celá ta parta to dělá proto, aby jsme přestali hrát. Nechápu na co jsou neustále vylepšení, když hra jede čím dál hůře, dokud se nezačali přidávat nové věci, hra jela v pohodě a problémy byli jen při eventech. Nepamatuji kdy mi hra šla bez problémů, asi týden mám problém se přihlásit, všechny ty o cookies prohlížečích atd...vše jsem zkoušel...dnes nejsem schopný se zalogovat od 6:55. Došla mi trpělivost, normálně bych se na vše vykašlal, ale chci se jen slušně rozloučit s lidmi co s nimi už nějaký ten rok hraju...
    Neočekávám radu, jen kdyby jsem se nedostal do hry, tak si to snad někdo z cechu přečte a uvidí, že chyba není u mně.

  5. #35

    Join Date
    May 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj tak dneska masakr zase to maji rozbity to neni normalni pres google chrome se dohry nedostanu je to proste marne misto abyc hral ta kse je nloguj ua loguju a nic
    od 12hod sem se dostal l do hdy je njednou a pak kdyz se mmusel od PC oodejit ta kprijd ua hra sekla ok n jale refreh a zase d onejde nalogovat uz hodinu 150 chrome prohlizecu a nic nepomaha ani ty jejich zrychleny upravy ,- uz aby to meli an HTML 5 ta flassh t o je masokr, no nic jd use pripojit pres jiny prohgližec to t oje neskutecny
    co se tady deje

  6. #36

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Nemůžu se přihlásit na mac booku,je nějaká cesta mimo windows klienta,který samo na macu nejde spustit??

  7. #37
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví
    Dear players,

    This is an old thread. Old log-in issues have been fixed. You can create a new thread if you encounter any new log-in issues.

    Regards,
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.