Closed Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 37

Thread: Přihášení do hry

  1. #21

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě se nedaří přihlásit přes FB z vašeho prohlížeče. Z Firefoxu mi to jde. Klikám na tlačítko Facebook a to nereaguje.

  2. #22

    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Po kliknutí na "Hrát nyní" dojde k redirectu na https://www.thesettlersonline.cz/cs/údržba se známým textem:
    "Je nám líto, ale spojení se serverem "The Settlers Online" selhalo. Pokuste se prosím opětovně připojit. Jestliže problém přetrvává, navštivte prosím domovskou stránku a fórum, kde najdete další informace."

    Avšak nikde žádná informace o tom, co se děje. To jsem sám, komu to nefunguje?

  3. #23

    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Chron View Post
    Po kliknutí na "Hrát nyní" dojde k redirectu na https://www.thesettlersonline.cz/cs/údržba se známým textem:
    "Je nám líto, ale spojení se serverem "The Settlers Online" selhalo. Pokuste se prosím opětovně připojit. Jestliže problém přetrvává, navštivte prosím domovskou stránku a fórum, kde najdete další informace."

    Avšak nikde žádná informace o tom, co se děje. To jsem sám, komu to nefunguje?
    Taky mi to nejde...

  4. #24
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví
    Dear players,

    The game went offline yesterday, January 27th for unscheduled maintenance to fix the problems that affected many users and several games other than The Settlers Online. Sadly, due to the timing and constraints in manpower, notifications were only posted on our English channels. I apologize for the inconvenience caused.

    The game is now back to normal and we will keep you posted if there are any further updates.

    Thanks for your patience and understanding.

    Kind regards,
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  5. #25

    Join Date
    May 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj nemohu se pripojit do hry uz dneska po druhe to slitlo a pripojit se nejde hra se nahraje jen do 1/4 a konec pak to tam stoji prnt.sc/na5i6l
    ps: nepomaha mazat kokies nic .... dělá to nekomu ?

  6. #26

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    a pořád se nejde přihlásit do hry a problémy mělo i včera spousta hráču co jsme se bavili navíc se hra děsně seká

  7. #27

    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Morticie View Post
    a pořád se nejde přihlásit do hry a problémy mělo i včera spousta hráču co jsme se bavili navíc se hra děsně seká
    Ano, mám to samé dostal jsem se do hry až večer, celý den to nešlo. Přihlašování trvá šíleně dlouho. Paměť vyčištěna, problém je na straně poskytovatele. Vyzkoušel jsem asi 5 prohlížečů. Už mě to nebaví, pořád nějaký problém. Tento od poslední úpravy.
    Last edited by Pivorum; 11.04.19 at 05:55.

  8. #28

    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    mám úplně stejný problém ... hra se nenačte ...

  9. #29
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví
    Hello Settlers,

    Our team is looking into the long loading issue.

    In the meantime, try to reset your internet connection or connect to a different connection (if available).

    You may also do a DNS cache reset to see if this resolves the issue.
    Instructions here:
    Spoiler
    Windows
    • Step 1: Open the Command Prompt
      *Windows XP: Click on the Start Menu and click Run. Type in cmd and hit enter.
      *Windows Vista/7: Type cmd in the search bar and hit Enter.
      *Windows 8: Press Win key (Windows logo key) and X on your keyboard. Click on Command Prompt.
      *Windows 10: Press Win key + R.
    • Step 2: Flush DNS
      Type ipconfig /flushdns and hit Enter.



      Job done!

    Mac OSX
    • Step 1: Open the Terminal
      *Navigate to Applications -> Utilities -> Terminal
    • Step 2: Flush DNS - Type the following command and hit enter.
      *Mac OS X Yosemite and later
      -sudo killall -HUP mDNSResponder
      *Mac OS X Yosemite v10.10 through v10.10.3
      -sudo discoveryutil mdnsflushcache
      *Mac OS X Mavericks, Mountain Lion and Lion
      -sudo killall -HUP mDNSResponder
      *Mac OS X Snow Leopard
      -sudo dscacheutil -flushcache

    Thanks for your patience and understanding.

    Regards,
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  10. #30

    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    zdravím , tretí deň mám problém s pripojením , velmi pomali sa to načítáva - trvá to aj 5 hodín

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.