Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Zadna odmena (ani zkusenosti, ani korist) za zniceni silneho tabora

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví

    Zadna odmena (ani zkusenosti, ani korist) za zniceni silneho tabora

    Jsem level 27, vcera vecer jsem vyslal druhou vlnu na jiz oslabeny tabor po prvni vlne a bylo jiste, ze tento tabor znicim, tak jsem zavrel prohlizec a do dnesniho rana jsem se nepodival.

    Dnes potom co byla udrzba se pripojim a ve sve schrance vidim pouze Zpravu o boji a to, ze jsem tabor znicil, ale zadna korist... zadne zkusenosti... nic...

    Prosim o napravu, pripadne si overte tuto chybu a aplikujte fix co nejdrive, jelikoz bylo na tento tabor potreba velka armada (pres 350 vojaku) a 230 jich zemrelo pro nic...

  2. #2
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Při údržbě nedělej útoky ani dobrodružství. Na eng servru třeba lidi přišli o veterána a nikdo jim ho nevrátil. Ty jsi na tom ještě dobře.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Pokud to dobře chápu, tak se to nestalo při údžbě, ale den před údržbou.

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ano, bitva probehla zhruba okolo 18:15 hodin (v tu dobu jeste udrzba nebyla), ale jak rikam... nedival jsem se na prubeh bitvy...
    Jen jsem poslal armadu, zavrel prohlizec v 18:15 a dalsi den rano po udrzbe jsem jen videl, ze tabor je zniceny, v mailu jsem mel prubeh bitvy, ale zadna korist a zadne zkusenosti jsem nedostal.

  5. #5
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Nojzy View Post
    Ano, bitva probehla zhruba okolo 18:15 hodin (v tu dobu jeste udrzba nebyla), ale jak rikam... nedival jsem se na prubeh bitvy...
    Jen jsem poslal armadu, zavrel prohlizec v 18:15 a dalsi den rano po udrzbe jsem jen videl, ze tabor je zniceny, v mailu jsem mel prubeh bitvy, ale zadna korist a zadne zkusenosti jsem nedostal.
    Ano, já to chápu, ale vy pochopte, že pokud uzavřete prohlížeč / odhlášení, tak se v podstatě nic neděje (říkám hodně zjednodušeně). A jakmile se přihlásíte, tak vám až v té době přijdou zprávy / odměny / ... . No a když byla odstávka se prostě fronta požadavků, která k vám jde (když jste off), byla smazána. Proto jsi nic nedostal.

    P.S.: Je možné, že je to jinak, ale takhle to bude na 90%.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.