Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 37 of 37

Thread: Generálové - dovednosti (Skill Tree for Generals)

  1. #31

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    hráč xxxxx napsal:

    Zdarec,
    sorry že otravuji takhle přes zprávu , ale mám malinkatý dotaz
    U genmajora jsi upřednostnil navýšení vojáků před účinejšíma dělama
    Je to kvůli větší armádě s prvním útokem ?
    U Nusali jsi to udělal naopak a zrovna u ní mě útok s děli nikde nenapadá :-(

    Za odpověd díky
    Mluvíme o tomto rozvržení
    http://image.prntscr.com/image/17be1...a35bca5859.png

    Ahoj,
    Nusala není speciální generál na vůdce. Každopádně tam jsem to udělal z toho důvodu, že NUSALA je všeobecně využívána na Krejčíky a navýšení zranění u děla se hodí (sejmeš medvěda na jednu ránu).

    GenerálMajor je všeobecně využíván tam, kde je potřeba hrubá síla (hodně jednotek). Krásným příkladem je útok na Olejové lampě: http://forum.thesettlersonline.cz/th...ll=1#post18591

    Pokud mám mít +30 dmg u 100 děl/obléhačů, nebo o 15děl navíc, co je lepší? Vyjde to stejně. Rovněž jsem přihlédl k tomu, že velice často jsou děla/obléhači doplňkovým artiklem k FirstStrike jednotkám a stávající návody zpravidla zničí obyč jednotky v prvním kole (druhé kolo a více již doráží vůdce).

    Cílem je zničit nepřítele dřív, než udělá zranění mě (first strike). Proto tento skill nepovažuji za příliš důležitý a investoval jsem do skillu, který zkrátí počet kol (díky němu mohou být stávající bloky bezpečnější a vyrobit nové bloky).

    PS: ad Krejčíci. Tam se vyplatí jeden Major tak, jak je udělaná Nusala.


    Na každé dobro se hodí jinak nastavený generál. V potaz beru převážně to, jak se generál může nejvíce hodit / používat.
    Nusalu využijete hojně na Krejčíky, na Ali spíše jako obětní beránek.

    O víkendu na to sednu, promyslím nové poznatky a zkusím tomu dát hlavu a patu.
    Last edited by LosAngel; 18.05.17 at 22:38.

  2. #32

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Zásadní dotaz - ten skill co dodává bonus expu... je ovlivněný prémiem? Pokud ano, počítá se na koncí dobra nebo v okamžik poražení tábora?

  3. #33

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Pokud loot genovi dáte 1 knihu na first aid, tak mu ta jednotka vzdycky prezije... usetrite cas prirazovani nove jednotky na kazde LS zvlast.

    A pridavac expy jde zefektifnit, kdyz ho poslete zabijet i tabory, ktere maji bezne padnout s vudcem, ale ktere se daji prorazit beze ztrat (takove ty na 270 marxmenu, at uz armored nebo mounted).

  4. #34

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    Zásadní dotaz - ten skill co dodává bonus expu... je ovlivněný prémiem? Pokud ano, počítá se na konci dobra nebo v okamžik poražení tábora?
    Nejsem si jistý, ale pokud si dobře pamatuji z testu, tak si myslím, že ANO.
    Každopádně pokud někdo blokuje, je efektivita asi do 5-10 ti procent.

  5. #35

    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Liptovský Mikuláš, SK
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    zatím jsem projel základní dobra a to Statečného a Alíka Dřevorubce. Jednoznačně se ukázalo, že vylepšení běh-jag je jedno z nejlepších na urychlení splnění dobra. Měly by ho mít všechny popř. většina jednotek. Dřeváka jsem od zahájení hry ukončil za cca hodinu. Rovněž super je 1-Up. Mám jen 3MMA a v návodu jsou potřební 4 a díky této funkci nepotřebuji lékarníčku a nebo strácet čas. Tato vylepšení jsou potřebná i na krejčících, kde jsou přesuny neskutečné utrpení a MMA jsou často obětováni. U genů z hospody je vynikající zrychlení Navigation Crash Course-rychlokurz navigace. V podstatě se na dobro přesunou tak rychle jako hlavní armáda.
    Ostatní funkce zatím nehodnotím, nestihnul jsem více dobra projet.

  6. #36

    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by KrvPatejl View Post
    zatím jsem projel základní dobra a to Statečného a Alíka Dřevorubce. Jednoznačně se ukázalo, že vylepšení běh-jag je jedno z nejlepších na urychlení splnění dobra. Měly by ho mít všechny popř. většina jednotek. Dřeváka jsem od zahájení hry ukončil za cca hodinu. Rovněž super je 1-Up. Mám jen 3MMA a v návodu jsou potřební 4 a díky této funkci nepotřebuji lékarníčku a nebo strácet čas. Tato vylepšení jsou potřebná i na krejčících, kde jsou přesuny neskutečné utrpení a MMA jsou často obětováni. U genů z hospody je vynikající zrychlení Navigation Crash Course-rychlokurz navigace. V podstatě se na dobro přesunou tak rychle jako hlavní armáda.
    Ostatní funkce zatím nehodnotím, nestihnul jsem více dobra projet.
    Ja len naviazem na tvoj prispevok. Ano beh je vyborny skill aj pri genovi specializovaneho na ls. Tam je dolezite vyuzit gena na premiestnovanie kde sa prejavi ta skill a az potom dat utok (naj pri krejcikoch chytry a statecny - usetri aj 10 min) Dalej sa uplatni aj tebou spomenuta skill navigace , znizi sa cas na cestovanie na a z dobra. 1-Up sa podla mna oplati dat aj nusalu , kedze ja ju pouzivam z 80 percent ako samovrazedneho gena.

  7. #37

    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Liptovský Mikuláš, SK
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    s tím Nusalou souhlasím

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.