Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 37

Thread: Generálové - dovednosti (Skill Tree for Generals)

  1. #11

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Shargh View Post
    Také jsem si všiml, že u některých genů není dostatečný počet svazků pro odemčení další úrovně dovedností... Takže tam zřejmě zbývá volnost, kteoru je možné doplnit třeba přes ten Juggernaut. Nebo se pletu?
    u generálů z taverny by to bylo kontraproduktivní (pokud je používáš jako blokaře).

  2. #12

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Shargh View Post
    Také jsem si všiml, že u některých genů není dostatečný počet svazků pro odemčení další úrovně dovedností... Takže tam zřejmě zbývá volnost, kteoru je možné doplnit třeba přes ten Juggernaut. Nebo se pletu?
    Tavern general (hospoda) je bloker... Takže cokoliv navíc, co dělá větší dmg je nevhodné.
    Možná někdy v budoucnosti bude vhodné mít jednoho generála malinko naboostovaného, aby zvládl i náročnější bloky, ale zatím jsme je netestoval a nepočítal. Ukáže čas.


    Quote Originally Posted by Roderik View Post
    Nevidím důvod proč u transportních generálů urychlovat přesun na/z dobrodružství. Ani u Santy ne. Nebo snad má nějaký smysl, aby byl Santa na dobrodružství už za necelou minutu a ne "až" za 2 minuty? Raději bych u všech transportních generálů dával knihy do navyšování kapacity.
    I pokud máte pouze jednoho transportního generála, tak je výhodnější navýšit mu kapacitu na 2000, než posílat dovednostmi zrychleného generála 2x.
    Samozřejmě transportní generál na kapacitu.

    Já osbně Santu používám, když něco zapomenu poslat na dobro. Takže proto ta rychlost. Každopádně jsi zapomněl na jednu podstatnou věc a to je návart, který se zkrátí na cca 15minut
    Takže u Santy se vyplatí rychlost.

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Samozřejmě transportní generál na kapacitu.

    Já osbně Santu používám, když něco zapomenu poslat na dobro. Takže proto ta rychlost. Každopádně jsi zapomněl na jednu podstatnou věc a to je návart, který se zkrátí na cca 15minut
    Takže u Santy se vyplatí rychlost.
    Ano, využívám Santu stejně a ty 2 minuty jsou podle mně naprosto dostačující. Nevidím důvod, proč to ještě zkracovat na 44 sekund. Návrat se zkrátí z 90 minut na 33, nikoliv na 15. Ale to je nepodstatné. Tak často chyby na dobru nedělám, abych Santu posílal s dodatečnou armádou na dobro vícekrát než jednou (navíc mám Santy dva) a mezi dvěma dobrodružstvími je stejně dostatečně dlouhá pauza.
    Ozval jsem se spíš proto, aby ostatní hráči zvážili co jim více vyhovuje a že existuje více možností jak knihovat i transportní generály. Dle mého názoru většina hráčů využije spíše tu kapacitu, než rychlost.

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    na testu mi Santa ukazuje čas 58 sec pro cestu na dobrodružství a 43 min 48 sec cesta zpět
    90 * 0.88 * 0.79 * 0.70
    nevypadá to, že by se procenta sčítala jako u bonusů
    Last edited by Fores; 15.05.17 at 19:59.

  5. #15

    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Liptovský Mikuláš, SK
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    kus dobré prácem určitě mi pomůže v rozhodování

  6. #16

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    EDIT prvního příspěvku:

    Santa:
    Poznámka:
    • Snížení rychlosti se sčítá.
    • Pro Santu doporučuji snížení rychlosti a pro běžného přepravního generála doporučuji zvýšit kapacitu.
    • Důvodem tohoto návrhu je, že někdy potřebujete Santu poslat na dobro (zapomněli jste nějakou jednotku) a následně by Vám mohl Santa chybět u dalšího dobra.
    • Z praxe vím, že mi 2.000 jednotek přepravní kapacity bohatě stačí (po upgradu jednoho transportéra kapacitu dosáhnu).
    • Navíc obyčejné přepravní generály mám dva (4.000 jednotek), tak proč Santu nezrychlit.
    Last edited by LosAngel; 15.05.17 at 23:11.

  7. #17

    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Liptovský Mikuláš, SK
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    u generála z taverny si neumím zdůvodnit použití Hostile Takeover a Garrison Annex. Většinou jsou používáni jako bloky, takže vlastně nikoho neporazí tím pádem nechápu,jak získají rekruta. Použití zvyšování jednotek taky nechápu, zkrácení boje u útočícího gena při blokování to řeší v pohodě.

  8. #18

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    EDIT prvního příspěvku:

    Santa:
    Poznámka:
    • Snížení rychlosti se sčítá.
    • Pro Santu doporučuji snížení rychlosti a pro běžného přepravního generála doporučuji zvýšit kapacitu.
    • Důvodem tohoto návrhu je, že někdy potřebujete Santu poslat na dobro (zapomněli jste nějakou jednotku) a následně by Vám mohl Santa chybět u dalšího dobra.
    • Z praxe vím, že mi 2.000 jednotek přepravní kapacity bohatě stačí (po upgradu jednoho transportéra kapacitu dosáhnu).
    • Navíc obyčejné přepravní generály mám dva (4.000 jednotek), tak proč Santu nezrychlit.
    Zdravim,, jednoznacny souhlas,, diky LA

  9. #19

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by KrvPatejl View Post
    u generála z taverny si neumím zdůvodnit použití Hostile Takeover a Garrison Annex. Většinou jsou používáni jako bloky, takže vlastně nikoho neporazí tím pádem nechápu,jak získají rekruta. Použití zvyšování jednotek taky nechápu, zkrácení boje u útočícího gena při blokování to řeší v pohodě.
    Garison Annex má smysl. Narazil jsem při tvorbě návodů na několik táborů k zablokování, kde to těsně nevycházelo. Ty jednotky navíc se tudíž mohou hodit. Zrychlený boj u útočícího generála to sice také může vyřešit, ale proč nevyužít obě možnosti?
    Hostile Takeover podle mně opravdu není nutný, ovšem je zde jeden "problém". Někam se knihy rozmístit musí, aby se otevřely vyšší řádky dovedností. Dávat body do dovedností, které zvyšují útok by mohlo být na překážku (ne nutně), proto je jednou z možností Hostile Takeover, kde knihy ničemu neuškodí.

  10. #20

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví

    Petroff

    Quote Originally Posted by KrvPatejl View Post
    u generála z taverny si neumím zdůvodnit použití Hostile Takeover a Garrison Annex. Většinou jsou používáni jako bloky, takže vlastně nikoho neporazí tím pádem nechápu,jak získají rekruta. Použití zvyšování jednotek taky nechápu, zkrácení boje u útočícího gena při blokování to řeší v pohodě.
    Garrison Annex: Nevyknihovaný generál nezvládne (ani s 200E) blokovat silnější campy (klasický výskyt v Krejčících; nutnost předchozího oslabení nebo vyslání dvou genů na blok.camp). Popř. navýšení kapacity umožní prodloužení časů v řadě případů (modifikaci složení + přidání kavalerie).
    Hostile Takeover: důvodem použití je navýšit počet svazků k odemčení úrovně kodexů, nic víc

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.