Closed Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Thread: Cechovní úkoly

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví

    Cechovní úkoly

    Dobrý den,
    Máme jistý problém s cechovními úkoly,zkusím tedy trošku popsat náš problém....
    Včera jsme plnily své malé cechovní úkoly,ale hlavní cechovní úkol byl "Své úkoly musí splnit 26 lidí z cechu" problém je,že tyto úkoly splnilo pouze 22 hráčů.Dnes je nový den a máme tam další cechovní úkoly,jenomže jsou bohužel v čekajícíh úkolech,jelikož jsme nesplnily ten hlavní včera,ale problém je taky v tom že tyhle cechovní úkoly nejdou zrušit jako ty obyčejné.
    Tak se ptám co s tím teďkom,programátoři zapomněli přidat tlačítko na zrušení úkolu nebo ........ ?

    S pozdravem hráč Edi3e.

    Ps: Děkuji za jakékoliv fungující rady.

  2. #2
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Dokud nedoděláte ten první úkol, tak se nehnete. Tlačítko na zrušení by muselo být jen pro cech mastera, aby to nezrušil nikdo jiný. Ale taková možnost zatím není.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to dost nedomyšlený ... neaktivní členy jsem kvůli tomu vykopnul a novým se úkoly negenerují, takže je to pro cechovní úkoly stopka už na vždycky?
    Po kolika dnech ten souhrnný cechovní úkol zmizí?

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to nově přidané,tak to má chybu,mělo by to takhle třeba zůstat,ale nově příchozím by se měl přidat ten starý quest aby ho ten daný cech mohl splnit...

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrého dne přeji :
    Má drobný problém

    Plním úkol cech :
    Zaplatit 400 chleba a vyrobit dostatek osamocených mramorů bloků,tak abych získal 150 jednotek mramoru.

    No a zaplatil jsem jeden blok-ten se mi připsal ke splnění úkolu cechu a pak dva a ty se nepřipsali.
    Vůbec to nějak dnes laguje-mám tu šedej talíř ryb ktery jsem na něco použil a neodečetl se mi atd.....
    Jen pro zajímavost-Geolog mi asi 4hod hledal mramor-vždy odběhl čas a začal běžet nanovo a nic nnenašel......

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám podobný problém s plněním cechovních úkolů, ale je nějaká možnost zjistit, kdo ten úkol udělal a kdo ne? Protože takhle nevím kdo.....

  7. #7
    Verthandi's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Visící "starý" úkol MŮŽE zrušit velitel cechu. Osobně vyzkoušeno.
    Verthandi
    jinde známá též jako Belldandy nebo Zelda

  8. #8
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    To ale dodali nedávno že?

  9. #9
    Foodman's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    no a u nás v cechu včera nastal tento problém:
    splnili jsme jako cech ukol z predesleho dne, obdrzel jsem 49 minci, cca v 18 hod, do te doby čekajíci cechovní naskočil, mel jsem zaplatit 170 koni a vytvrit blok mramoru, i dal jsem ho v zasobarne udelat, za pul hodiny kouknu a splnit si a ono ejhle. Cely cechovni ukol zmizel. a všem z cechu no a dnes nenajel vubec zadnej .. a včil mudruj babo

  10. #10
    strasnik's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    45
    Monde
    Kouzelnictví
    Tomu se říká mít blbej den :-D

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.