Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Traja nový generáli - Vianočný event 2016

  1. #1

    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví

    Traja nový generáli - Vianočný event 2016

    Poprosil by som o radu ktorého generála si vybrať z ponúkaných 3 generálov počas najbližšieho eventu. A samozrejme aj argumenty a dôvody prečo zrovna toho , ktorého radíte vybrať. Ak by záležalo od lvl na ktorom som , tak popíšte všetkých generálov ktorý je vhodný od ktorého lvl.
    Dostupné info na settlers wikipedii nemusíte uvádzať tie sú známe, skôr to čo si myslíte vy a váš názor. Ďakujem.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Můj názor je, že by jsme měli počkat na ostrou verzi a nevybírat podle té testovací. Parametry generálů se ještě mohou změnit a tak nemá moc smysl se rozhodovat kterého si vybrat.

  3. #3

    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Roderik diky za reakciu , ale napríklad ak by vsetko ostalo na ostru verziu ako je to na test servri, ktorého generala by si si vybral ty a preco? A este jedna otazocka , nerozumiem co znamena pri Generalovi Anslemovi , ze nepriatel ma 0 presnost. To je ako myslene na prvy utok ci prvu vlnu? Dik

    EDIT: na toho gena sme asi prisli ako to je. Ide o to ,ze asi nepriatelske jednotky daju minimalne poskodenie , cize v rozsahu napr. 100-200, daju len 100.
    Last edited by Kuchyno; 14.11.16 at 13:46.

  4. #4
    Refly's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    49
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kuchyno View Post
    EDIT: na toho gena sme asi prisli ako to je. Ide o to ,ze asi nepriatelske jednotky daju minimalne poskodenie , cize v rozsahu napr. 100-200, daju len 100.
    Ano, to mohu potvrdit. U tohoto generála jsem to sice netestoval, ale obecně ta přesnost funguje přesně tak jak píšeš.
    Přesnost vlastně určuje šanci jestli dají min (100) nebo max (200) poškození.
    Ponies, ponies everywhere! /)^o^(\ ... Because Pony can Pony pony~

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Osobně nemám na test server čas, takže generály vůbec neznám a vybírat kterého tudíž nemohu. Jen mohu předpokládat záměr vývojářů. Každý z těch tří nováčků by měl mít svůj "okruh využití" a bude asi záležet na jednotlivých hráčích, která dobra jezdí nejčastěji a který jim bude nejvíce užitečný. Ale to je jen odhad, je klidně možné, že se jim vybalancování nezadaří a jeden z té trojice bude vždy nejvýhodnější.
    Tak jako tak tak to rozhodně ovlivní nově vytvořené návody.

  6. #6

    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Refly View Post
    Ano, to mohu potvrdit. U tohoto generála jsem to sice netestoval, ale obecně ta přesnost funguje přesně tak jak píšeš.
    Přesnost vlastně určuje šanci jestli dají min (100) nebo max (200) poškození.
    Refly a podla teba je ktory gen naj a preco? (Podla sucasnych statistik na test servri)

  7. #7

    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Roderik View Post
    Osobně nemám na test server čas, takže generály vůbec neznám a vybírat kterého tudíž nemohu. Jen mohu předpokládat záměr vývojářů. Každý z těch tří nováčků by měl mít svůj "okruh využití" a bude asi záležet na jednotlivých hráčích, která dobra jezdí nejčastěji a který jim bude nejvíce užitečný. Ale to je jen odhad, je klidně možné, že se jim vybalancování nezadaří a jeden z té trojice bude vždy nejvýhodnější.
    Tak jako tak tak to rozhodně ovlivní nově vytvořené návody.
    Hm to ovplyvnenie návodov, s tym mas urcite pravdu a budu sa musiet pravdepodobne vsetky updatovat. Moj nazor: Asi nej gen na alikov je Alsiem , koli najnizsim stratam ,ale zas je treba vzat v potaz , ze zoberie najmenej vojakov , cize zalezi aj na stavbe a druhu nepriatelov v tabore na ktory chceme zautocit.

  8. #8
    Refly's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    49
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kuchyno View Post
    Refly a podla teba je ktory gen naj a preco? (Podla sucasnych statistik na test servri)
    Já jsem to vůbec netestoval, uvidíme až co bude na ostrém serveru. Vzhledem ke svému levelu (57) už chodím pouze dobrodružství 1001 noci, takže si pak vyberu podle toho, který na ně bude nejvýhodnější - pokud to půjde určit.

    Jinak mě tedy akorát zaujal Vargus:
    Vlastnost
    • Zadržení. Nepřátelské jednotky způsobí o 5 menší poškození a nemohou zaútočit na vaše nejslabší jednotky.
    Takže si do něj můžu dát jednoho rekruta a zbytek dělostřelců (tj. nejslabší jednotky ve smyslu počtu životů) a jít tím vymlátit všechny tábory a navíc nemůžou umřít? Asi ne, co...
    Ponies, ponies everywhere! /)^o^(\ ... Because Pony can Pony pony~

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Refly View Post
    Takže si do něj můžu dát jednoho rekruta a zbytek dělostřelců (tj. nejslabší jednotky ve smyslu počtu životů) a jít tím vymlátit všechny tábory a navíc nemůžou umřít? Asi ne, co...
    Ahoj. Já si myslím, že takhle to fungovat nebude. Podle mě tato vlastnost bude blokovat schopnost útočit na nejslabší jednotku (např. vlastnost kavalerie). To znamená, že můžeš do boje v klidu vzít vlastní koně i proti cizím koním a tví koně budou i tak schovaní za tvými rekruty, milicí, atd.
    Celkově to může být celkem silné. Snížení zranění o 5% může znamenat, že jednotky pokryjí více útoků, pokud proti nejde plošné zranění (místo 40dmg dostanou jen 38 a tudíž zbylé dva životy ubrání ještě útok další jednotky... K tomu blokování útoku na nejslabšího znamená, že můžeš vzít koně a těmi sejmout nepřátelské útočné jednotky, které obvykle mají málo života, ale velké zranění. Přitom ale často útočí až v druhé nebo třetí fázi, takže by se nemusely vůbec dostat na řadu. A v neposlední řadě nemá o tolik sníženou kapacitu, takže celkové zranění, které budeš schopen dát tolik neutrpí.

    Nusala je pro změnu útočná. Funguje jako silnější MMA, takže se může hodit na sebevražedné útoky na oslabení táborů. Při klasickém útoku navíc dává plošné zranění a cílení na nejslabšího útočným jednotkám. Důsledků je několik. Místo děl, která dělají plošné zranění, ale pozdě, lze vzít kuše, které sice dělají o něco méně, ale zaútočí dřív a můžou tak eliminovat pomalé jednotky s velkým zraněním. Dále útočí na nejslabší, které obvykle způsobí největší zranění, takže můžou o dost snížit ztráty. Pokud ale tyto nejslabší jednotky budou středně rychlé, pak je jedno, jestli útočím děly nebo kušemi, zatímco kuše mají menší zranění ... Hlavní nevýhoda je, že moje útoční jednotky efektivně zlikvidují nepřátelské jednotky s útokem na nejslabší - např. koně. V takových případech tuto výhodu nepůjde vůbec použít. Otázkou ale je, jak často se tak stane...

    No a třetí generál, Anslem, může být užitečný na snížení ztrát. Všechny jednotky soupeře budou vždy dělat minimální zranění ze svého rozsahu. To může být dobré, pokud je rozsah velký. Když ale rozsah je malinký, pak to nebude takový efekt. Přitom může do bitvy vzít jen 150 jednotek, takže se snižuje zranění, které zvládnete dát, a také potenciální kapacita zranění, které jste schopni absorbovat. Co bude důležitější? Co převáží?

    Nedokážu odhadnout, co se vyplatí víc. Na testovací server nemám čas, s levelem 53 a nedostatkem času chodím hlavně singl dobrodružství, občas BK, RB, zřídka krejčíky. Ale toto jsou aspoň moje úvahy.
    Říkat, že na rozhodnutí přijde čas až po nasazení do ostrého serveru, je podle mě nesmysl. Tam nebude čas to "zkoušet". Podle informací, co jsou známé, dostaneme jedenoho z generálů v kalendáři. To znamená, že v jeden den si musí vybrat všichni. Nebude možnost čekat, jak se bude generál chovat u jiných, než si vyberu já. Vypadá to, že si to bude chtít rozmyslet už předem, který bude pro koho nejzajímavější...

  10. #10

    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Diky Shargh , pekne rozobrany kazdy jeden general. Tiez si myslim , ze vybrat si treba uz vopred , pretoze potom uz nebude cas. Stale mi neni jasne ktory general je pre mna najlepsi ak budem chodit primarne alikov.

    EDIT: ak viete po anglicky tu je velke mnozstvo nazorov na tychto 3 novych generalov aj od BB:
    http://forum.tsotesting.com/threads/...teria-generals
    Last edited by Kuchyno; 24.11.16 at 11:12.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.