Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Obchodni kancelar - zruseni nabidky

  1. #1
    Julus
    Guest

    Obchodni kancelar - zruseni nabidky

    Pokud zrusite nabidku, a surovina ktera ma byt vracena do skladu by mela prekrocit maximalni skladovou hodnotu, tak surovinu nedostanete zpatky vubec.

    Muj pripad:
    Mel jsem order kde jsem nabizel 3x 100mramoru (takze 300 dokopy). Ve sklade jsem v case zruseni mel 906 mramoru a limit 1100. Po zruseni obchodu mi mramor nebyl zpatky pripocitan ani v castkove forme (doplneni na 1100) ani ve forme bonusu.

  2. #2
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Julus View Post
    Pokud zrusite nabidku, a surovina ktera ma byt vracena do skladu by mela prekrocit maximalni skladovou hodnotu, tak surovinu nedostanete zpatky vubec.

    Muj pripad:
    Mel jsem order kde jsem nabizel 3x 100mramoru (takze 300 dokopy). Ve sklade jsem v case zruseni mel 906 mramoru a limit 1100. Po zruseni obchodu mi mramor nebyl zpatky pripocitan ani v castkove forme (doplneni na 1100) ani ve forme bonusu.
    To, co se nevejde do skladu ti skočí do hvězdy. Nezmizí to.

  3. #3
    Julus
    Guest
    No tohle ve hvezde rozhodne neskoncilo. Navic, co jsem se bavil s lidma ve hre, tak par lidi potrvrdilo, ze se jim stalo to same, at uz pri preruseni obchodu, nebo skonceni (vyprseni casu).
    To co popisujes ty, je jak to ma fungovat, no neni to momentalne na 100%...

  4. #4
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Julus View Post
    No tohle ve hvezde rozhodne neskoncilo. Navic, co jsem se bavil s lidma ve hre, tak par lidi potrvrdilo, ze se jim stalo to same, at uz pri preruseni obchodu, nebo skonceni (vyprseni casu).
    To co popisujes ty, je jak to ma fungovat, no neni to momentalne na 100%...
    Zatím se mi to nepřihodilo. Vždy to udělalo tak, jak jsem napsal.

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě to už taky párkrát zmizelo a do hvězdy se to nedostalo ani jednou :-(

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.