Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 19 of 19

Thread: [Feedback] Change Log 20.09.2016

  1. #11

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    a jeste ve sbirce vyrobit u starosty

  2. #12

    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    já bych byl spíše pro to aby se tam mohlo hodit cokoliv třeba strašáci anebo cukroví či cokoliv co zrovna máme ve skladu třeba sudy zkrátka co není potřeba, alespoň by to našlo využití a spotřebovalo by se vše a zrecyklovalo by se to, to by byl pak každý dobrý setller i spokojeny Sir____Hell____boy

  3. #13

    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    také by bylo dobré udělat frontu ve sbírce u starosty jako je v Zásobárně, aby si tam dal každý vyrábět bonusy a nenusel to pořád zadávat po jednom jako trollolol :-)
    Sir____Hell____boy

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Sir___Hell___boy View Post
    já bych byl spíše pro to aby se tam mohlo hodit cokoliv třeba strašáci anebo cukroví či cokoliv co zrovna máme ve skladu třeba sudy zkrátka co není potřeba, alespoň by to našlo využití a spotřebovalo by se vše a zrecyklovalo by se to, to by byl pak každý dobrý setller i spokojeny Sir____Hell____boy
    Dobrý nápad, krásně by to spoustě hráčům uklidilo v nabídce. Jen se obávám, že tvůrci nezamýšleli Kovárnu pravdy jako "odpadkový koš" na vše, co hráčům překáží. A také by to bylo složitější na vytvoření. Škoda :-(

  5. #15
    eda82's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    37
    Monde
    Kouzelnictví
    Souhlasím

  6. #16
    Community Team BB_Nanuq's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    106
    Monde
    Kouzelnictví
    Hi Settlers,

    I apologize for not being able to reply immediately. I was out of the office for a couple of days and has been a little tied up due to the launch of The Excelsior. All the errors that came with it has been reported and is currently being worked on. We apologize for the inconvenience that it has dealt you guys.

    In addition to that, I appreciate that this thread was created. I know that The Excelsior isn't perfect but we're trying to improve it slowly so please bare with us.

    I'll try my best to try and answer as quick as possible alright.

    Thanks,
    BB_Nanuq
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  7. #17

    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Nobody72 View Post
    its not so bad?
    look here http://prntscr.com/ckiwap nice reward 2 x empty????
    Zdravím,

    aby mohla technická podpora problém vyřešit, potřebovala by znát více informací. Především nick hráče (předpokládám, že je to Nobody72, ale možná se se stejným problémem "prázdné obrazovky s odměnou" potkal i někdo další), přesné datum, popřípadě i přibližný čas a nakonec o kolik krystalů se jednalo.
    Zprávu mi můžete zanechat zde nebo poslat zprávou a já ji následně předám dál.

  8. #18
    Refly's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    49
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Nobody72 View Post
    its not so bad?
    look here http://prntscr.com/ckiwap nice reward 2 x empty????
    Viz http://forum.thesettlersonline.cz/th...Log-28.09.2016
    Visual glitch connected to an empty reward screen in the Excelsior UI should be fixed now.

    A opravdu jsi nedostal žádnou odměnu? Nejednalo se jen o vizuální bug okna s odměnami?
    Last edited by Refly; 01.10.16 at 14:36.
    Ponies, ponies everywhere! /)^o^(\ ... Because Pony can Pony pony~

  9. #19

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak nevim ale Excelsior mi prijde trosku jako vysmech. Jako vazne u dopisu co jsou 53+ a ve 2 liniich podminka odjet aliho, kteryho nosi pruzkumnici az od 56+???

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.