Closed Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Cechovní sekce fóra

  1. #1
    HanziCZek's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví

    Cechovní sekce fóra

    Návrh je následující:
    Každý cech by měl možnost nechat si na žádost vytvořit cechovní sekci na fóru, pokud by dosáhl řekněme 10 členů.
    • Sekci by viděli pouze lidé, kteří by byli v "cechovní skupině". Tato skupina by měla práva číst a zapisovat do této sekce,
    • Sekce by byla pro všechny ostatní skrytá,
    • Sekce by měla limit 700 příspěvků,
    • Moderátorem skupiny by byl Vůdce cechu - měl by možnost přidávat - vyhazovat členy ze skupiny,
    • Moderátorem sekce by byl Vůdce cechu - případně další lidé, kteří by byli na požádání Vůdce cechu přidáni jako moderátoři sekce,
    Prosím admina o vyjádření, jestli to rovnou zamítá, nebo jestli to chce ještě nějak vylepšit, případně se to bude realizovat.

    A také bych prosil o nějakou podporu, stačí mrknutí, jestli o to vůbec někdo stojí. Když to nikdo z dalších hráčů nepodpoří, tak je samozřejmě nesmysl to realizovat. A samozřejmě se o tom diskutujte o věcech, které by tam měli být jinak.

    Díky,
    H.

  2. #2
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Já osobně v tomto nevidím velký užitek (pouze můj názor).

  3. #3
    HanziCZek's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Já ano, pokud například nějaký člen chce sdělit něco ostatním a následně chce znát jejich názor, tak to nemá šanci nijak realizovat, resp. přečíst si později jejich názory, když není zrovna ve hře. Neberu v potaz udělat ot přes zprávy, to je hrozné a navíc to nevidí ostatní z cechu, kteří opět nemůžou reagovat.

    Historie diskuze, to je to, co je někdy potřeba a ve hře to není.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    opět alá travian, opět souhlasím, tam to bylo dobře řešený

  5. #5
    SipkovejRuza
    Guest
    nejdřív jsem to pochopil jako nový chat ... ale pak jsem si to přečetl podruhé

    jo jen fórum (zde) a jen pro členy + pozvané ... jednodušší je udělat si cechovní stránky a tam si povol přístup komu chceš? ano je to trochu práce, ale dneska to není problém (x let zpět jsme to měli na webgame každá větší ali)
    nebudeš vázaný fórem a jejich pravidly

    já bych spíš pro cech uvítal kdyby -
    1. cechovní chat neměl hloupých 5 vteřin, kdy mne tam server nepustí psát --- asi těžko bubu na cechovním chatu spamovat (stejně jako v šeptání) = nemá to smysl a stačí stejný parametr jako pro šeptání
    2. cechovní chat se při refresh (kterých je požehnaně - a nevím proč) neresetoval celý, ale nabídl mi posledních řekněme pár minut nebo zpráv ... pokud by to šlo i pro šeptání, taky dobré ... v nápovědě by to napovídačům také ušetřilo nerva
    3. kdyby se na chatu dal změnit font či barva a velikost (pokud jde, tak jsem nenašel jak) - libovolný chat
    4. možnost nezobrazovat si některé záložky chatu - global třeba vůbec neberu, novinky jsou také zbytečné - není tam nic podstatného ... že sem vyslal něco někam vím, když mi někdo dá bonus, tak stejně nevím kdo a kam .. zbytečnost ( nebo to opravte)

  6. #6
    HanziCZek's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Můžeš mi říct, co je na tom jednoduššího, udělat si cechovní stránky a tam si povolovat přístup komu chci? Pokud si představuješ fórum, zabere to dvě hodiny. Pokud si představuješ web, zabere to další čas. Každej se tam pak musí registrovat, ty jim pak zase musíš nastavovat práva postupně, co se budou registrovat (tady už má každej účet vytvořen zároveň s účtem ve hře)

    Vím, že není problém si udělat nějaké phpbb fórum, dneska už jsou skoro stovky freehostingů, na kterých to běží pěkně. Ovšem, proč si přidělávat tolik práce, když to může být tady, pohromadě a každej hráč už tu má registraci?

    Stejně tak si můžu založit skupinu na facebooku. Fuj facebook.
    Jde mi o to, aby tady byla i možnost pro lidi, kteří tohle nejsou schopni udělat, nebo se jim do toho nechce.
    Jsem jedním z lidí, pro které (věř nebo ne, to je mi fuk) není problém si něco takového udělat. Ale je to pro mě zbytečná ztráta dvou hodin s nainstalováním a nastavením fóra, zbytečná otrava pro ty lidi, se tam pak registrovat.

    A prosím, nevháněj do tohoto tématu jiné návrhy, založ vlastní téma, jinak z toho bude guláš. Díky

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Cechovní chat je celkem dobrý nápad, určitě bych to uvítal, přeci jen sehnat všechny hráče z cechu najednou je celkem problém, ale dělat kvůli tomu vlastní web mi přijde celkem zbytečná práce.

  8. #8
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Cechovní skryté fórum je problém z technického hlediska, nemůžu přidávat stovku moderátorů na fórum.

  9. #9
    HanziCZek's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    V phpbb fórech šlo nastavit moderátora jen pro určitou sekci fóra = subfóra. Měl jsem za to, že tady to jde taky.

  10. #10

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by HanziCZek View Post
    V phpbb fórech šlo nastavit moderátora jen pro určitou sekci fóra = subfóra. Měl jsem za to, že tady to jde taky.
    Samozřejmě, ale to bys stejně musel založit pro každý cech vlastní subfórum a ručně každému moderátorovi nastavit práva moderace pouze pro subfórum. Vzhledem k tomu, že ti jde čistě o fórum, tak si na nějakém hostingu, který nabízí zdarma kde kdo, nainstaluj buď SMF nebo PHPBB. Nastavené to máš do 30 minut, kapacitu budeš mít dostatečnou a můžeš si tam dělat co chceš.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.