Reply to Thread
Page 12 of 13 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 LastLast
Results 111 to 120 of 128

Thread: Deník dobrodruha SeFFa

  1. #111

    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Liptovský Mikuláš, SK
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví

    Překvapivý útok

    Překvapivý útok,
    ahoj, už dvakrát mě odchytil tábor č.T10 , který se předtím nezapojoval do hry.Situace je znázorněna na obr. č. 8
    Pokud nedělám někde chybu, tak bude třeba aktualizovat blok o tábor T 10.

  2. #112

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Seveřani
    nevím jestli posunuli tábory nebo se jedná o bug, 28.4. mně odchytily T13 a T18

  3. #113

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    i T22, kdo jezdí horní sektor na jeden¨ú)tok je odchycen všemi tábory

  4. #114

    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Straty na V7

    Na Vodcu V7 doporučujem poslať viac R, napr. 35R a 165K

  5. #115

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Seveřani

    Ahojky, za poslední dva-tři měsíce jsem dobro jela několikrát ( cca 5 x )a mám naprosto stejnou zkušenost, bloky nesedí a poslední útok na jeden zátah také nejde.
    A nejsou to jen seveřané, ale i koňský hřbet. Někde je nějaká chybka nebo změna.

  6. #116

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    34
    Monde
    Kouzelnictví
    Hmm,u těch seveřanů ty dva odchyty u T13 a T18 to je ještě v pohodě s MMA tam ty odchyty nijak neškodí a ztráty jsou stejné jak v návodu ale u last vůdce už je to horší.

  7. #117
    M-O-N-C-A
    Guest
    U 6 obrázku mě odchytí tábor za věží a přijdu pak o 34děl jezdím s mma co s tím?

  8. #118

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    No ti Severani su už aj viac ako pol roka posunute tabory vratane velitelskeho, ale tu už to nikto neopravuje... Škoda že sa nenajde niekto kto by sa tomu venoval opravl to... Aj Nájazd Severabu by sa zišiel takyto podrobny navod...

  9. #119
    Refly's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    49
    Monde
    Kouzelnictví
    SeFF byl na fóru naposledy na konci března, takže pochybuji, že to bude ještě někdy opravovat...
    Ponies, ponies everywhere! /)^o^(\ ... Because Pony can Pony pony~

  10. #120

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    34
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak u těch Seveřanů to vícemeně sedí i s těma posunutejma táborama,ty tábory co nově odchytnou generály jdou sejmout beze ztát i s armádou podle návodu s tímže generál pokračuje dál na velitelskej tábor ,problém je u posledního velitelského tábora ale i to se dá udělat relativně v pohodě s blokem T23.Jen se u toho musí použít 3 generálové namísto 2 jak je v návodu.Nejlepší je na to Mistr obrany se 150 elitnima vojákama na blok T23 a 2x MMA na utok,1 MMA s 220 koni na T22 který zvítězí beze ztrát a 2 MMA podle návodu na V5.Jen je potřeba si pohrát s umístěním 3tího generála a s načasováním tak aby ty 2 MMA neodchytl T23 a zároven aby ten MMa co utočí na T22 ho zablokoval dřív než odchytne druhého MMA co utočí na V5.Jinak u toho bloku T12 mě připadne výhodnější ho sejmout s 1 MMA a 10ti reky+210ti střelci z kuše než ho blokovat , ten blok je docela ošemetnej protože utočící generál musí sejmout 2 tábory místo 1.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.