Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Brněnský sraz

 1. #1

  Join Date
  Dec 2012
  Posts
  307
  Monde
  Kouzelnictví

  Brněnský sraz

  Dne 11. června (sobota) se uskuteční sraz hráčů TSO. Akce proběhne v Brně a to od 14 hodin v zahradním restaurantu MJ Holiday. Restaurant je snadno dostupný autem, na kole i šalinou. Je zde dětský koutek, takže pokud nemáte v plánu lepší výlet, můžete se odpoledne zastavit i s rodinkou. K dispozici bude hra BANG a bude-li dostatek účastníků, tak i tombola o ceny a dobrodružné pátrání ve stylu TSO. Přibližně v 21 hodin je plánován přesun na brněnskou přehradu na jubilejní 100. ohňostroj v rámci přehlídky IGNIS BRUNENSIS. Případné ubytování ze soboty na neděli je ve vaší režii.

  Prosím o včasné nahlášení účasti, nejlépe zprávou přímo ve hře! Obratem vám sdělím moje kontaktní číslo pro případnou komunikaci při jakékoliv změně. Máte-li jakékoliv dotazy či připomínky, nebojte se mě zeptat. Třeba budu znát odpověď.

  Změna místa konání vyhrazena! Doporučená uzávěrka přihlášek na sraz je ve středu 8.6. do 12:00. Následně proběhne rezervace míst a potvrzení místa konání.

  P.S.: Poprosím o sdílení a přeposílání odkazu v rámci cechu a mezi přáteli, abych nemusel tolik spamovat globál. Děkuji :-)
  Last edited by Roderik; 27.05.16 at 18:04.

 2. #2

  Join Date
  Dec 2012
  Posts
  307
  Monde
  Kouzelnictví
  Brněnský sraz 2017

  V pátek 18. srpna nabízím další příležitost osobního setkání hráčů TSO a jejich přátel. Tentokrát si dovolím akci situovat do kulečníkového klubu BRIO a to mezi 17. až ?? hodinou. Máte-li zájem si něco zahrát nebo jen tak si posedět u pivka a pobavit se o hře či o čemkoliv jiném, jste srdečně vítáni. Jen bych opět poprosil o nahlášení Vaší účasti, abych měl nějakou představu o našem množství a mohl zajistit patřičnou rezervaci.

  Změna místa konání vyhrazena. Mobilní číslo pro případnou komunikaci sdělím zájemcům o sraz poštou. Svoji účast mi prosím nahlašte do středy 16.8. Pište nejlépe zprávou přímo ve hře.

  P.S.: Poprosím o sdílení a přeposílání odkazu v rámci cechu a mezi přáteli, abych nemusel tolik spamovat globál. Děkuji :-)


  S pozdravem Lord Velitel Night's Watch Roderik
  Last edited by Roderik; 01.08.17 at 17:23.

 3. #3

  Join Date
  Feb 2017
  Posts
  1
  Monde
  Kouzelnictví
  kůůůrňa tož to se hlásím jakožto Redbul pro některé zasvěcené aka Ravarage

 4. #4
  Tulidlo's Avatar
  Join Date
  Feb 2013
  Posts
  8
  Monde
  Kouzelnictví
  Já též dorazím, jinak mám v autí volné ještě tři místa.
  Kdo by chtěl z Práglu přiblížit a pak zpět može jet se mnou.
  Do zpráv mi napište, kdo by měl zájem.
  Last edited by Tulidlo; 09.08.17 at 07:21.

Reply to Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.