Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: [Feedback] Crisis Quest Part 3 - A Great Evil

  1. #11
    eda82's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    37
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj , myslím že je to super . Něco takového sem si představoval už dlouho. Bral bych každý měsíc (týden) serii úkolů !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #12

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Někteří evidentně nepochopili, že si na vyráběcí úkoly můžou (a někdy i musí) pomoct tím, že provizorně postaví další budovy, upgradnou je na level 2-3, buffnou a po skončení úkolu je zase strhnou a postaví jiné.

    Tentokrát byl aspoň krizový úkol plně deterministický (nikdo nebyl závislý na náhodě - průzkumníci musí donést, z dobra musí padnout...) a běžně hrající hráč má možnost ho dokončit, aniž by musel nakupovat cokoli za dia.

  3. #13

    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, tiež si myslím, že to je vynikajúce spestrenie tejto hry. Akurát si myslím presne to čo napísal hráč Roderik, že po úspešnom dokončení by mohla byť v odmene nejaká unikátna budova, alebo dekoračka zameraná presne na túto akciu.

  4. #14

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    Put your granite mine for a hat.

    ty

  5. #15

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Ukoly dost našponované , bude zázrak lesti to stihnu . Slabší levely to určitě nedajů komletně .

  6. #16

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    V poslednim ukolu mam mimo jine zaplatit 3000 zuly a to abych ziskal jako hlavni odmenu krizoveho questu zulovou jamu, ktera ma vynos bez bonusu 1000 zuly. Prijde me to neumerne. Co Vam ?

  7. #17

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Vážení
    jsem velmi zklamaná. Mám 44 lvl a za odměnu jsem získla exo školku na 3750 exo klád. Odměna na mém lvl je mimo mísu. Dřevorubce exo dřeva získám na 53 lvl !!! K čemu je mi taková odměna????
    Dále bych chtěla podotknout, že ostatní odměny jsou trvalého rázu - tj. silo stopařky, mlýny......... ale tohle je zklamání!!!
    LadyTapina

  8. #18

    Join Date
    May 2013
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    Souhlasim se vsim co zde bylo napsane. Ukoly se plnily celkem dobre. obcas neco poopravit postavit a pak zase strhnout. Vymenit za jine produkcni budovy. Stihal jsem v pohode. Jsem level 52 a ve ctvrtek bez problemu OK. Jen je mi lito hracu co za odmenu ziskaly skolku nebo jamu. Zcela zbytecne budovy. Prioste bych byl rad za budovu jak psal Roderik co je necim zvlastni nebo at dostanou trvalejsi. Napr. Rezidenci nebo Recyklacni tovarnu.
    Last edited by Northcz; 29.05.16 at 08:48.

  9. #19

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Vážení
    souhlasim s Roderick do té míry, že se tu děje něco navíc, za to děkuji, ale

    jsem velmi zklamaná. Mám 44 lvl a za odměnu jsem získla exo školku na 3750 exo klád. Odměna na mém lvl je mimo mísu. Dřevorubce exo dřeva získám na 53 lvl !!! K čemu je mi taková odměna????
    Dále bych chtěla podotknout, že ostatní odměny jsou trvalého rázu - tj. silo stopařky, mlýny......... ale tohle je zklamání!!!
    LadyTapina

  10. #20

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    33
    Monde
    Kouzelnictví
    vysledne odmeny - mimo misu. proste slabota

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.