Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thread: [Feedback] Crisis Quest Part 3 - A Great Evil

  1. #1
    Community Team Old_BB_Amta's Avatar
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví

    [Feedback] Crisis Quest Part 3 - A Great Evil

    Dear Settlers,

    Please leave your comments about the latest Dev diary in this thread.

    BB_Amta

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    56
    Monde
    Kouzelnictví
    Super akce i odměny průběžné a finální, já už mám splněno, ale i tak jsem se skvěle bavil a těším se na další krizový úkol.

  3. #3

    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    supr no spravene za dva dni chcelo by to viac ukolov.spraviš dostaneš nove +nove ine odmeny inak fajn dalo sa

  4. #4
    Refly's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    49
    Monde
    Kouzelnictví
    It is great! Please do similar quest-based events more often.
    Last edited by Refly; 01.10.16 at 14:38.
    Ponies, ponies everywhere! /)^o^(\ ... Because Pony can Pony pony~

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    To teda nevím jak u vás pánové, ale u mě to mají vypočítané akorát. Jsem lvl 52 a přijde mi, že všechno co mám vyrobit trvá (i s určitými bonusy) přesně 12h. První fázi jsem měl hotovou přesně za den, druhou taky přesně za den, třetí budu mít zítra večer (čili za den a půl) a čtvrtou ... uvidíme jak se zadaří ale nevěřím tomu, že v pátek budu mít hotovo. Spíš to vidím až na neděli, páč v sobotu nemám čas. Jak říkám, je to přesně akorát.

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Samotný krizový úkol vítám a výroba všeho možného mi nevadí. Ale. Chtělo by to trošku pestřejší složení úkolů a ne jenom vyrob tohle, vyrob tamto. A druhá věc, neškodila by na konci nějaká unikátní budova za splnění. Zkrátka něco na památku, aby třeba za rok, když nějaký nováček navštíví ostrov a uvidí tam stát například sošku zlého skřeta, aby si mohl hráč zavzpomínat: "Jo jo, to jsme dostali před rokem, za splnění krizového úkolu."

  7. #7

    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Great!

    Thanks for the quest. Such campaigns greatly refresh the game!

  8. #8

    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Za me quest fajn, jen nevim proc nektere LVL maji jako odmenu vec, ktera neni stala. Viz. skolka pro 36-45. Tohle mi prijde docela nedomyslene.

  9. #9
    Community Team Old_BB_Amta's Avatar
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Hello folks,

    Thank you for your feedback and for sharing your positive comments on the Crisis Quest.

    Quote Originally Posted by Roderik View Post
    Samotný krizový úkol vítám a výroba všeho možného mi nevadí. Ale. Chtělo by to trošku pestřejší složení úkolů a ne jenom vyrob tohle, vyrob tamto. A druhá věc, neškodila by na konci nějaká unikátní budova za splnění. Zkrátka něco na památku, aby třeba za rok, když nějaký nováček navštíví ostrov a uvidí tam stát například sošku zlého skřeta, aby si mohl hráč zavzpomínat: "Jo jo, to jsme dostali před rokem, za splnění krizového úkolu."
    Thank you for your suggestion! I will make sure to forward it.

    Cheers,
    BB_Amta

  10. #10

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Nestíhám

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.