Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Spolupráce kolonkářů / expedičních bojovníků

  1. #1

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví

    Spolupráce kolonkářů / expedičních bojovníků

    Ahoj všem kolonkářům,

    Ti z Vás kteří hrají kolonie již nějakou dobu, tak určitě přišli na to, že úspěch:
    100x úspěšně ubraňte malou / běžnou / velkou kolonii před invazí je téměř nesplnitelné.
    Já sám jsem již v koloniích na lvl 30 a za tu celou dobu co kolonie jezdím se mi jich povedlo ubránit jen malé
    procento :-(. Někteří z nás měli štěstí a dobyli kolonii ve které se po dobytí objevila technická chyba a
    kolonii nezbývalo než opustit, tudíž těch ubráněných mají víc. Jsem toho názoru, že každý dobrý hráč kolonií, kolonii vždycky dobyje. Za poslední víc jak půlrok se mi nestalo, že bych kolonii nedobyl, krom případů kde se vyskytla technická chyba. Tudíž si myslím, že většina hráčů je na tom podobně.
    Proto se zrodil nápad, který by nám mohl pomoci tyto nedosažitelné úspěchy splnit a je celkem jednoduchý.
    Princip se má takto: Kdo se bude chtít zapojit, tak by platilo, v tomto případě "psané" pravidlo, že každou 2 kolonii co napadne, tak opustí.
    Tím pádem hráč ubrání svoji kolonii, napadající neztratí ani jednu jednotku a můžeme se všichni zapojení posouvat směle kupředu a časem budeme mít splněný úspěch, který je nedosažitelný.
    Samozřejmě, že je to založeno celé na důvěře a práci v teamu, že se budeme tohoto manuálu všichni zúčastnění držet. Za mne osobně nemám problém vyhledat expedici, začít nějakou méně lukrativní jako je uhelná čí na dřevo a hned první minutu ji vzdát a pak třebas rozjet žulovou. Jen to stačí mít připravené nějaké průzkumáky do zásoby.
    Každý kdo bude chtít se do tohoto nápadu zapojit je vítán. Rád si přečtu Vaše nápady, názory, zlepšení tohoto nápadu a dovedení k dokonalosti, abychom společně splnili tento úspěch, který není nastaven zrovna šťastně.

    Připomínám, že účast je dobrovolná a těším se na reakce a širokou spolupráci a prosím všechny kdo se do tohoto projektu zapojí, ať hodí nějaký příspěvek, typu, jdu do toho, nebo hraji taky či podobně, ať víme, že v tom nejsme sami ;-)

    Je potvrzeno, že tento nápad není v rozporu s pravidly, a tudíž nemusí mít nikdo strach z porušení pravidel.

    Mendosino
    Last edited by Mendosino; 01.05.16 at 16:39.

  2. #2
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Nehodlám ztrácet body síly a pak dobývat kolonie nižší úrovně. Pokud klesnu pod 3. úroveň, nemůžu hrát hodnocené bitvy. Takže sorry za mě ne!

    Sice kolonie hraji málo díky technickým chybám, ale nechci si hru navíc komplikovat kvůli nějakému úspěchu

  3. #3

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Body síly by jsi samozřejmě neztrácel, jelikož by Ti zase přibyly za dobití kolonie. Jednou vzdát a jednou dobít. Nic složitého.
    Problém bude spíše ochota udělat něco pro druhé. Zkusme to realizovat a nečekejme od toho skoro nic.
    Návrh je to dobrý a nebude nikoho nic stát - jen čas na obnovu pro průzkumníka.

  4. #4

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by lukas84cz View Post
    Nehodlám ztrácet body síly a pak dobývat kolonie nižší úrovně. Pokud klesnu pod 3. úroveň, nemůžu hrát hodnocené bitvy. Takže sorry za mě ne!

    Sice kolonie hraji málo díky technickým chybám, ale nechci si hru navíc komplikovat kvůli nějakému úspěchu
    Souhlas s Emilii, jednu vzdáš a jednu dobyješ je to tak že zůstaneš na svém. Navíc je to dobrovolné, klidně můžeš vzdát jednu a dobýt 2 je to jen na tvém úsudku a zvážení. Já si myslím, že čim víc člověk dá, tím víc dostane, to je karma a je na každém jakou cestu si zvolí. Snažíme se najít cestu jak hrát a zároveň plnit úspěchy a toto by mohla být cesta.

  5. #5
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Stejně z toho úspěchu nic nekápne Je to úplně zbytečný. Jsem na soub. úrovni 16 a odrazil jsem 35 útoků. To je slušný. Spíš mě daleko víc trápí ta stabilita serveru. Zajímalo by mě jestli ty expedice zlobí i na jiných serverech.

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    No dnes jsem jednu pustil druhou diky lagum a mrtvym 4. genum nedobyl a pak dobyl hned 2kolonky za sebou. Body sily jsou v pohode a uspechy jsou uz asi to jedine co me v te hre drzi. Ostatni jde tak nejak moc lehce a 75. lvl je stejne v nedohlednu. Za me je to v poho nadale budu plnit jednu pustim jednu dobyju. mejte se a uspechum zdar

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.