Closed Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Poslani veci na trh

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    Poslani veci na trh

    Ahoj,

    poslal jsem nabidku 250darku za rezidenci 3x, ale slot se mi neobjevil, na diskusi napovedy mi tassik psal ze takovou nabidku ode me nevidi, ale suroviny jsou fuc. V historii prodej neni, navic jsem to tam nevidel hned po naklikani, ani rezidence nepribyli. F5 a nacteni hry znova jsem zkousel.

    Diky za reseni,

    anorganic.

  2. #2
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by anorganic View Post
    Ahoj,

    poslal jsem nabidku 250darku za rezidenci 3x, ale slot se mi neobjevil, na diskusi napovedy mi tassik psal ze takovou nabidku ode me nevidi, ale suroviny jsou fuc. V historii prodej neni, navic jsem to tam nevidel hned po naklikani, ani rezidence nepribyli. F5 a nacteni hry znova jsem zkousel.

    Diky za reseni,

    anorganic.
    Tohle se sem tam stane. Prosím, víc se dívej na fóru. Tady je přesně popsán tvůj případ: http://forum.thesettlers-online.cz/t...l%C3%A1%C5%99i

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.